Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KGabó kérdése:

Mit mondhatnék erre?

Figyelt kérdés
Haverom 2 éve jár egy lánnyal.Múlt hónapban úgy nézett ki szakítanak,de a srác nem bírta nélküle,vissza akarta kapni. Aztán a lány bejelentkezve maradt egy közösségi oldalon,és a haverom megtalált egy levelet,amit a lány egy másik srácnak írt,röviden az volt a lényege,hogy a csaj szakít haverommal,és összejön a másik sráccal.. de hát két szék közül a padlóra,mert közben a másik gyerek egy másik lánnyal jött össze.. a haveromat nagyon megviselte ez a dolog.Viszont ő még szereti a lányt,és mindenképpen vissza akarja kapni.Most éppen úgy néz ki együtt vannak(távkapcsolat) de közben a csaj másokkal is találkozik..Ezt én (sajnos) meg tudtam,de nem tudom mit csináljak..mondjam el a haveromnak?Nem hiszem hogy ezt érdemes folytatni..Minden esetre csalódás ez a lányban.Haverom pedig folyton azt hajtogatja hogy ezt rosszabbul éli meg,mintha megcsalnák.. Tényleg nem tudom mondjam-e el neki a dolgokat,elég szar egy helyzet (és én is éppen szarban vagyok kapcsolat ügyileg, nem tudom mit mondhatnék neki.) 19/F
2013. jan. 6. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok az a helyes, hogy elmondod neki.
2013. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!