Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik barátnő (15 éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnő (15 éves) találkozgat egy 25! éves pasival. Erre én mit mondhatnék?

Figyelt kérdés

Vele csókolózott elősször. Én nagyon féltem és nem szeretném, ha egy 10 éves pasival kavar. Félek, hogy csak le akarja fektetni, vagy ki tudja mit akarhat.

Hol eldöntik, hogy csak barátok, utána mégis találkozgatnak és nem csak barátként. Egy 25 éves eldönthetné már mit akar.

15/L


2010. jan. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

egy 10 éves pasival kavar??:D::DD


amúgy,hagyd.ő dolga,tudja mit csinál.nekem is volt ilyen.nem nagyon díjaztam amikor a "barátnőim" beleszóltak,hogy nem kéne.nekem is egy 10 évvel idősebbel volt az első csók.naés? majd rájön,mi a jó neki.

2010. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

*barátnőm

most már én is ott tartok, hogy inkább nem is mondok neki semmit, de mégis zavar. Már családja, gyereke lehetne.

2010. jan. 1. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem mindegy, hogy milyen a pasi, és hogy a barátnőd mennyire érett.

De szerintem ne szólj ebbe nagyon bele, mert nyilván tudja a véleményed, de ha eddig nem vette figyelembe, szerintem ezután se fogja.

2010. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Én 30 évesen néha 14 évesekkel szeretkezem. Beadom Nekik, mennyire szeretem őket blablabla, beveszik, aztán áltlában csak egy jó kis dugás lez belőle. ;) A kis hülyék. :D
2010. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Szard le. Elégedj meg azzal az érzéssel, hogy amikor hozzád jön panaszkodni mondhatod neki: Én megmondtam!


És a 30 éves kiskorúakat dugó sz*rkupac meg remélem összeszed egy jó kis AIDS-et! Pofátlanul kihasználod ezeket a szerencsétlen kislányokat. Remélem a te lányodat is megkúrja 13 évesen egy 40 éves faszi.

2010. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!