Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát zóna? Vagy most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zóna? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Üdv.


Szeptember óta tetszik egy lány. Eddig volt barátja, de most szakítottak. Mindennap beszélgetünk. Sokszor ő keresi a társaságom. A múltkor találkoztam vele, és egyértelműen kijelentette, hogy a barátja vagyok, és csomó jel arra utalt.


Esetleg lehetne még valami köztünk?


15/f


2013. jan. 6. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az.
2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát mindenesetre kezdemnyezz.hivd el valahova.....ha meg nemet mond még mindig maradhattok barátok:D
2013. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki mint fiú csak haver.
2013. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat.
2013. jan. 6. 14:05
 6/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Frendzón. De még nagyon ráérsz tatám. Később is ráérsz repeszteni a tinibukszákat.
2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fiatal vagyok, meg ilyenek, de nem tudok ellenállni az érzéseimnek. :(
2013. jan. 6. 14:21
 8/9 anonim válasza:
Hogyan hangzott el az, hogy a barátja vagy? Mert nem mindegy, hogy azt mondta, hogy: "Nagyon jó barát vagy." vagy "Én sosem tenném kockára egy kapcsolat érdekében az olyan jó barátságokat, mint ami köztünk van."
2013. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
'De jó barátom vagy.'
2013. jan. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!