Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tegyek? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Van egy lány már több mint 4 éve ismerem, előzőleg osztálytársak voltunk. Már 2 éve tetszik nekem, volt mikor szerelmes voltam belé, volt mikor elmúltak az érzések, volt mikor vissza jöttek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
és?....
2012. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi szinten beszélgetünk, főleg chaten, mert kevésszer tudunk találkozni, de akkor is ugyanúgy elvagyunk bár nem csak kettesben történik meg ez a ritka találkozás hanem nagyobb társaságban. Úgyérzem ő is vonzódik hozzám, a tekintete stb. -ből ezt vettem le, de nem annyira mint én ő hozzá. Nem rég kijelentette, hogy ő szerinte már túl jó barátok vagyunk járáshoz, gondolom ezt hívják barát zónának
2012. jan. 1. 20:27
 3/8 A kérdező kommentje:
amiből nehéz kiszökni. Volt, hogy elhívtam körülbelül fél éve csak kettesben ( mint barát ), de ez sajnos bonyolult okok miatt nem jött össze. És ő akkor el is mondta, hogy neki csak barát vagyok. Szerintetek mit kéne tennem? Olvastam ilyenkor a legrosszabb megoldás, ha nem beszélek vele többet, mert utána már esélyem se lenne a későbbiekbe és még a "barátom" se volna. Ne beszéljek vele ilyen sokat? Hívjam el megint, ott bókoljak neki, de ne nyumuljak túlzottan? Szarjam le, keressek más csajt? Sajnos ez az utolsó volna nekem a legnehezebb, túlságosan hozzá húz a szívem. 16/F
2012. jan. 1. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek döntsd el, hogy pontosan mit érzel iránta és csak utána indulj el az úton :)
2012. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hívd fel vagy írj neki levelet, beszélgess vele, hívd el valahova...stb.
2012. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a lány konkrétan megmondta neked, hogy csak barátként tekint rád, és már túl jó barátja vagy ahhoz, hogy elcsesszétek azzal, hogy jártok. Szerintem maradj mellette, lelki megnyugvásnak megteszi, hogy legalább a közelében vagy és lassan úgyis fellobban valaki másért a szíved :)
2012. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Később rá fog jönni,hogy szeret.:)
2012. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem mond el mit érzel iránta, de először ezt tisztázd magadban ottvan melleted és ahogy irtad 2 éve tetszik meg minden nem felejtenéd el egykönyen úgyse (onan tudom hogy ismerős a helyzet)
2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!