Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha 3 napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 3 napig jártam internetkapcsolatos pasival és eltelt 3 honap és nem tudom elfelejteni és skypoztunk is meg minden?

Figyelt kérdés
Ugy kezdödött hogy bejelölt. megakart ismerni. én meg tök boldog voltam és 1. nap után mondtam h. szeretnék vele járni. jártunk. 3. nap skypoztunk és nagyon jo volt én megijedtem és dobtam. aztán 1 honapig nem beszéltünk ráirtam. volt csaja. kérdeztem hogy nem kezdheténk e ujra? és mondtam h. valoszinű ujra kezdhetjük ha szakit a csajával. 1 héttel utána szakitott a csajával. aztán nem akarta velem ujra kezdeni mert a távolság nagy szerinte. amikor 1 orás az ut kocsival. és hogy 1 héten minimum 3 szor kell látnia ahoz hogy járjunk. én 12 vagyok ő 15.
2013. jan. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem gáz ...ez a szerelem:P bár 12 még nagyon fiatal..15 éveshez..3év oké de ha te 15 lennél ő 18 ugy jobbvolna sztem...de tudod a szerelemben nincs kor:P
2013. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen. ő 98%ba összejönne velem csak a távolság. egyébként énis azt hittem hogy fiatal vagyok hozzá. de azt mondta hogy őt nem zavarja. nagyon kedves fiú. egyébként most barátok vagyunk. köszi a választ :)
2013. jan. 6. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem gáz!:)

Énis hasonló cipőbe járok csak mi két hetet voltunk együtt, és úgy 2hónapja szakitottunk!

2013. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és hiányzik neked? egyébként már kezdem elfelejteni..:)
2013. jan. 9. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!