Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki a legjobb barátom. Szerintetek szerelmes belém? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Valentin napkor sütit vett nekem, szerelmi ügyekben tanácsot tud adni, néha hívogat ( én is) és újévkor felhívtuk egymást.Ha szomorú én vigasztaltam meg volt amikor meg ő engem. Egyszer ( de csak egyszer) meg is öleltem mert egyik nap beszélgettünk vmiről másnap nem jött suliba és aggódtam ( közrejáttszott a beszélgetés is) amikor jött suliba mondtam neki hogy aggódtam érte és hogy ne csináljon legközelebb ilyet. Egyszer meg el akart vinni a vidámparkba a szüleivel
2013. jan. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten vonzódtok egymáshoz. :)
2013. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet...nem tudjuk nem látunk a fejébe/lelkébe...de ha te is hasonloan érzel iránta kakk ne félj ezt kimutatni neki hiszen nem idegen már számodra ő..tehát ugymond kezdeményezhetsz...habár lehet ő már kezdemnyezett csak neked ez nem ugy jött le na mindenesetre sok sikert :D
2013. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én csak legjobb barátként gondolok rá. csak azt nem tom hogy ő szerelmes-e belém
2013. jan. 6. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Fiúl lány között nem nagyon létezik barátság... A Te oldaladról is többnek tűnik a dolog, csak még magadnak sem ismerted be. Külső szemmel tényleg az látszik hogy mind a ketten vonzódtok egymáshoz... Egy két lépés, ls egymásba fogtok szeretni...
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ő mésba szerelmes és én is. mármint ő ezt mondta hogy ő szerelmes egy viki nevű lányba
2013. jan. 7. 11:37
 6/6 Tordas válasza:
85%
Szerintem ilyen téren a szeretet és a szerelem között vékony a határ !! Lehet hogy szerelmes beléd és a Viki nevű lányt csak azért találta ki mert fél hogy elveszik a barátságotok ... de ez csak egy feltételezés !!!!
2013. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!