Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudja megfejteni ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Megpróbálom minél rövidebben és lényegre törőbben leírni a helyzetet. Kb 2 hónapja összejöttem egy sráccal (már előtte is ismertem), de semmi komolyabb nem lett közöttünk. Találkozgattunk, elvoltunk, beszélgettünk, a csók volt a max ameddig elmentünk. 1 hónapja kb bejelentette, hogy még nincs túl az előző kapcsolatán, egyelőre komoly kapcsolatot nem akar, de bízzunk mindent az időre. Ennek ellenére elhívott Bécsbe szilveszterezni. Nagyon jól elvoltunk, (egy furcsa véletlen folytán még együtt is kellett aludnunk), de nem feküdtünk le egymással, tehát nem csak arra kellettem volna neki. Mióta hazajöttünk, nem tudom mit gondoljak. A hangulata hihetetlenül ingadozó, hol nagyon jól elvagyunk és beszélünk napi 2-3 órákat, máskor meg csak pár percet. Rákérdezni nem akarok, hogy mi a helyzet, mert félek hogy azzal az ellenkező hatást váltanám ki. Mi lenne a helyes döntés/cselekedet ebben az esetben? Egyébként személyesen holnap találkozunk. Mindketten 21 évesek vagyunk.
2013. jan. 6. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Adj neki időt...
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát ne csináljak inkább semmit, várjam amíg ő keres és majd alakulnak a dolgok maguktól?
2013. jan. 6. 14:13
 3/11 fospuska ***** válasza:
100%
hááát,én nem szeretek szamár lenni ott,ahonnan a ló lelépett.
2013. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hozd a tudtára, hogy odavagy érte. Sok srácnak csak egy ilyen lökés hiányzik.
2013. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni... 1 órát töltsetek el úgy mint a barátok. Kérdezz rá dolgokra... Nehéz lesz erről beszélni, az egyszer biztos... Neki is, és neked is, főleg úgy ha te nagyon szeretnéd a dolgokat, fájni fog neked... de ha valóban szeretnéd elviseled. Én is voltam már így, hangulat ingadozás, rossz kedv stb. 3 hónapala szakításunk után még sírtam az exem miatt pedig azt hittem hogy már rég elfelejtettem... de nem... Valószínű a srácmég érzelmeket táplál az exe iránt... nehéz dolog... de a kommunikáció sokat tud segíteni, az az alapja mindennek...
2013. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak várj, ne firtasd a témát, ne nyomulj. A leírás alapján jó esélyeid vannak, ha képes vagy kivárni, amíg magától elhatározza magát. 21/L
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
beszélj vele!! lehet nem is tudatosan ilyen..
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Utolsó: ha ennyire nyíltan rákérdeznék pl nálad, akkor nem éreznéd úgy, hogy túlságosan sürgetem a dolgokat?

Mondjuk én alapból ilyen türelmetlen típus vagyok, sokszor meg is járom miatta.

2013. jan. 6. 14:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentem az 5-ös válaszolóhoz szólt, bocsi, nem láttam hogy közben még írtatok. Igen, én is ettől tartok, hogy túlságosan nyomulósnak tűnnék, holott lehet, hogy ha várok akkor ok lesz minden..
2013. jan. 6. 14:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia:) Asszem én vagyok az 5-ős... Azt írtad 2 hónapja együtt vagytok... Oké hogy 1 hónap után bejelentette, hogy még nincs túl a barátnőjén.. De akkor is ez nem sűrgetés, nem nyomulás, csak szeretnéd tudni azt, most akkor mire számíts... A srácnak ezt meg kellene értenie... Ha én lennék ebben, hogy lenne egy leányzó, aki így oda van értem mint Te, lehet hogy sürgetésnek venném az exemmiatt, viszont megfordulna a fejemben az, hogy hoppá, az exemnek nem kellek... de itt van egy lány, akit pillanatok alatt elveszíthetek... mert nem vele foglalkozom... ez egy jel lenne számomra... és reméljük hog a srácnak is egy jel lesz, a múltat felejteni kell, sokszor nehéz, de muszáj.. és az olyan csodát mint Te vagy észre kellene vennie.. Ezért kellene vele beszélned, hogy érezze meg a dolgokat... Viszont ha ez nem jön be, van még egy megoldás, és akkor minden kiderül... 1-2-3 hétre hagyd magára, ne keresd, ne hívd... és akkor biztosan rádöbben arra hogy téged is elvesztett...
2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!