Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle, hogy újrakezdhetnénk-e?

Figyelt kérdés

Két hónapot jártunk, gyakorlatilag ő volt az első barátom, akit szerettem is, szinte nem volt semmi gond a kapcsolatunkban, amíg tartott. Azért szakítottunk, mert elköltözött, de most fél év után pár hónapja visszaköltözött. Amíg távol volt, nagyon ritkán beszélgettünk facebookon. Most több, mint egy hónapja beszéltünk ott utoljára, megbeszéltük, hogy majd valamikor találkozunk, és hogy majd ő jelentkezik, de azóta felém se nézett. Ha esetleg valami isteni csoda folytán rámírna, és megbeszélnénk a találkozót, megkérdezzem tőle, hogy ő benne lenne-e abban, hogy újrakezdjük, vagy inkább ne kockáztassam meg, hogy nemleges választ kapok?

Igazából azt sejtem, meg voltak erre utaló jelek, hogy nem hagytam benne mély nyomot, és már rég kiszeretett belőlem. De igazából nem tudom, hogy milyen választ kapnék.


18/L



2013. jan. 6. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg de reménykedj tulságosan.
2013. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan. :)
2013. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En nem ajanlom, hogy te kezdemenyezz. Es ezt jobb megtanulni egy eletre! Egy pasinak ereznie kell, hogy meg kell erted kuzdenie. Szoval ha felhiv es randizni akar, menj el, legy elragado, es vard, hogy fusson utanad, ha akar vmit. Ne kuncsorogj senkinek, soha!
2013. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!