Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Hogy bírjátok elviselni Kedvesetek hiányát? Mikor láttátok őt utoljára? Mikor fogjátok látni ismét? Mennyi időközönkét találkoztok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten. De jövőhéten ismét jön.
2013. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén találkozunk, a közbülső időt szeretőkkel vészeljük át.
2013. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Norib válasza:
hát én és a barátnőm 6 éve vagyunk együtt jelenleg Angliába él és sajnos csak 6 hónap múlva tudunk együtt új életet kezdeni keveset tudunk találkozni de ha 3 havonta hazajön akkor 3 hetet van nálam és ez valamennyire elviselhetőbbé teszi még azt a 6 hónapot de a hiánya sokszor elviselhetetlen de mivel a cél lebeg előttünk muszáj lesz kibírni én 18 éves vagyok és a párom is 18 éves!
2013. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak két hónap múlva látom ismét, utána 1 hónapig marad, majd 3 hónap megint külön.

Ez az első két hetem nélküle, első napokban kiborultam, most próbálok munkát találni, az valamennyire leköt.

Mindig az jár a fejemben hogy ha muszáj lenne, még többet is várnék rá, mert megéri, szeretem tiszta szívemből, és nagy boldogság lesz újralátni.

Itt, és máshol is olvastam ennél extrémebb eseteket is, így még annyira nincs is miért siránkoznom.

25/l

2013. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen jó,h tőlem csak 1,5 km-re lakik a barátom,bár volt osztálytársam szerint ez már "távkapcsolat":/ -.- :D
2013. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 14 hónapja vagyunk együtt a párommal mivel elég nagy a távolság ( 3000km) pár havonta tudunk találkozni megközelítőleg két hetekre. Utoljára áprilisban voltunk egy helyen , minden nap beszélünk facebookon és skypeon is. Nagyon nehéz és sokszor a sírés fojtogat főleg rosszabb napokon. Alig várom,hogy lássam esténként :3 Legközelebb Augusztusban találkozunk és már tűkön ülve várom,hogy indulhassak a reptérre! :)
2013. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. havonta találkozunk 2-3 napra.


Van, hogy vizsgák stb. miatt az 1 hónap több lesz, de olyankor már nagyon rosszul viseljük.

2013. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
400 km a távolság... az elfoglaltságok miatt még nyáron is ritkán találkozunk. Legutoljára 2 hete láttam és a legközelebbi találkozás megint csak két hét múlva lesz. Remélem, hogy sikerül több napra is összejönnünk. :) A legrosszabb az egészben, hogy hiába próbálunk időpontot egyeztetni, de mindig közbejön valami fontos... 1 évig jártunk két évvel ezelőtt, de most újra együtt vagyunk. Inkább a távolság, mint a teljes megvonás. :)
2013. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!