Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nem szeretnek távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem szeretnek távkapcsolatban élni, azok inkább szakítanának azzal akit megszeretnek, minthogy esetleg távkapcsolatban lennének vele?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy nem bírnak távkapcsolatbon élni, mert nincs vele, nincs közel hozzá, nincs szex stb, ami érthető is, de ha jön egy olyan lány, akit nagyon megszeretnétek, akkor se mennétek bele távkapcsolatba, mert hát távol van és inkább nem folytatnátok a kapcsolatot, ennyire képesek a mai emberek szabályozni az érzelmeket? Tehát inkább nem lesztek vele, mert távol van és lemondok róla ezért?
2012. dec. 12. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én lemondtam már így valakiről, nem sajnálom, de sokat gondolok rá azóta is.
2012. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tehát fontosabb volt az hogy nem vagy vele, nem érintheted, minthogy távol legyen, van
2012. dec. 12. 15:44
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele távkapcsolatba. Ha együtt vagyok valakivel, akkor tényleg együtt is akarok lenni vele. Úgy szervezzük az életünket, hogy abba a kapcsolatunk beleférjen. Pl. nekem most lenne vidéken továbbtanulás+munka lehetőség, de 3 órára kéne költöznöm, és a pénz nem lenne elég a gyakori utazgatáshoz. Hát inkább keresek másik állást és közelebbi iskolát.
2012. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem akiknek ez probléma, azok nem szeretik eléggé egymást. Mi is éltünk tavkapcsolatban, de tényleg nagyon nehéz. Ezért összeköltöztünk. És ennyi a megoldás szerintem. Persze nehéz új munkahelyet, barátokat találni, de ha szeretik egymást, ez nem probléma.
2012. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
jaja, jól értelmezted kedves kérdező, egyszerűen szörnyű érzés mikor nem szerezhetsz neki örömet ahogy te szeretnél, és ő sem neked.
2012. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Vajon a szerelem úgy parancsra jön, tehát tudod azt kontrollálni, hogy belemegyek vagy nem?
2012. dec. 12. 15:52
 7/18 anonim ***** válasza:
#4 de ti előbb is ismertétek egymást személyesen nem? az úgy más már szerintem. én csak 15 voltam mikor volt az eset amit írtam akkor még nem igazán költözködtem volna, ma már persze más a helyzet :D
2012. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A szerelem nem, de a kapcsolat az már döntés kérdése, és abban felnőtt embereknél az is benne van, hogy felelősséget vállalsz a másik boldogságáért is.
2012. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5-nek

Pontosan ez a lényeg a kérdésben, hogy inkább egyáltalán ne legyen, minthogy esetleg nem tudod érezni magad mellett?

2012. dec. 12. 15:54
 10/18 A kérdező kommentje:
Inkább lemondasz róla és eldobod, hogy egyáltalán ne legyen, minthogy nem tudod magad mellett érezni
2012. dec. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!