Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok pasit?

Figyelt kérdés
az osztályban már szinte mindenkinek volt barátnője még annak is aki borzalmasan néz ki de nekem nem.Sokan mondják , hogy szép vagyok elmehetnék modellnek mert 170 cm magas vagyok meg ilyenek de valahogy mikor kezd kialakulni valami egy fiúval egyik napról a másikra a fiú megváltozik és már nem úgy viselkedik velem mint máskor [erre már két példa is volt]

2013. jan. 6. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De kár, hogy magas vagy... Amúgy kicsit kusza a szöveged.
2013. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én csak ilyen nőre várok mint te:D 22/F
2013. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

az osztályban már szinte mindenkinek volt barátnője még annak is aki borzalmasan néz ki de nekem nem.

most akkor fiú vagy, és a fiúkra buksz? :D

2013. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
őőő 14 éves vagyok amúgy :P
2013. jan. 6. 19:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a randikon kicsit rámenős vagy, esetleg olyanokkal találkoztál, akik egy-két alkalomnál tovább nem kérnek belőled?
2013. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam baratja :D
2013. jan. 6. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a személyiségedben van valami, ami taszítja őket. Persze ezt ismeretség híján nem tudom megmondani.

Vagy csak nem tudják ezek a fiúk, hogy mit akarnak :-D

2013. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam ezen h furcsa a viselkedesem de igazaból ők nyomulnak rám én meg csak hagyom :P
2013. jan. 6. 19:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Leírnád nekünk a szerinted furcsa viselkedésed? Hátha így többet tudnánk segíteni.
2013. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
pl harom hetente egyszer ráírtam facebookon azért h megkérdezzem hogy van meg ilyenek és erre fel meg kiírja , hogy a RUSNYA lányok állandóan zaklatnak
2013. jan. 6. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!