Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok egy rendes pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy rendes pasit, aki valóban normális, és nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már 20 éves,van tapasztalatom,tudom,mit akarok,de 10 pasiból 12 csak szexet akar,közben meg sírnak,hogy hol az életük párja...
2012. márc. 2. 08:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%
Én hallottam egy srácról. Mondjuk Ő kómában volt...
2012. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
64%

Ez baromság. Szex nélkül nem működik egy kapcsolat és az elején meg kell bizonyosodnia az érintett félnek, hogy a későbbiek során jó lesz-e a kapcsolat. Ha már az elején kiderül, hogy szexuális téren a nő defektes jobb nem is belemenni mert az tönkreteheti az illető életét.

Egy férfinak az élete párja nem az aki reggeltől estig megmondja neki a frankót, hogy idemehetsz odamehetsz, hanem akivel jó a szex és amellett tudnak egymásról gondoskodni, és nem érzi azt reggelente, hogy szívesen megfojtaná.

2012. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Unatkozó gyerekek a hibbant,használhatatlan válaszaikkal kíméljenek.Én csak olyan kérdésre válaszolok,ahol magam is tudom a megoldást,elősegítve ezzel a kérdező problémájának megoldását.

Köszönöm!

2012. márc. 2. 08:55
 4/42 A kérdező kommentje:

igen,a szex is nagyon fontos tényező.De kicsi gyerekkel,sok csalódás után nem arra vágyom,hogy megdugjanak,oszt csá...

Kapcsolatra vágyom,ahol kölcsönösen szereti,tiszteli a másikat az ember.

2012. márc. 2. 08:57
 5/42 anonim ***** válasza:
33%

1. Nem én unatkozom, hanem Te!

2. Nem én vagyok gyerek, hanem Te!

3. Nem én mondok hibbant választ, hanem Te teszel fel hibban t kérdést!


Milyen férfi az szerinted, aki nem akar szexet egy lánytól???? Máshogy mondom. Egy férfi előbb szexelni akar, utána kapcsolatot. A nőknél ez (általában fordítva van). Így kielégítő volt a válaszom??????

2012. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö.Hány éves vagy?
2012. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Az rendben van, de szex nélkül nem lesz kapcsolat. Ezt most előre borítékolni tudom. Nincs az a férfi aki belemenne látatlanba. Neki nem buli, hogy egy olyan nőről és gyerekeiről gondoskodjon, aki arra nem képes, hogy szexeljen vele.


Persze azért ilyen korban a férfiakat is nagyon meg kell válogatni, mert nem véletlen, hogy nincs felesége/párja. Sok köztük az agresszív és/vagy alkoholista barom. Társkeresőkön biztos vannak elvált esetleg özvegy, vagy annyira félénk fickók akiknek eddig nem jött össze a feleségszerzés.

2012. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

2 sziámi ikrekkel is volt dolgod?...


...10 pasiból 12 xD

2012. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
hogyne persze. mind az első randin meséli büszkén, hogy hiv+ meg börtönben volt, mert "kicsit" megverte az exét, aki meg is érdemelte. ezért is fog a nő bizalommal lefeküdni velük. ehh
2012. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Regi igazsag, hogy nincs olyan ferfi aki csak szexet akar, viszont van olyan no aki tobbre nem jo...


A kerdesed altalanositasa pont olyan mint azok a nok akik kutyaba se veszik az atlagos ferfiakat, de sirnak hogy oket mindenki csak kihasznalja...

kicsit lejjebb kene keresgelni.

2012. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!