Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan lányt aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan lányt aki a szeretője kedvéért képes volt férfi álnéven emailezni neki, hogy az nehogy lebukjon a csaja előtt? Vagy hallottatok ilyenről? Elképzelhetőnek tartjátok hogy valaki képes erre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az mennyivel jobb!!! XD

Feleség megtalálja az e-mailt.


"Szia édes! Nagyon hiányzol már, a múltkori menet, ahogy döngöltél egyszerűen elképesztő volt! Imádom a tested, és tudom, hogy te is az enyémet, hisz sok olyat adhatok, amit a feleséged nem!

Szeretlek!

Béla"


XDDDDD


És akkor nem elég, hogy kiakad, de ráadásul egy FÉRFIVEL??XD


XDDDDDDD


Hajh, na ma már megérte feljönni ide.

2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert ha Béla néven jön a "dugjál meg amíg a csajod nincs otthon" témájú mail, az kevésbé gáz, mi?
2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ennek nem is látom értelmét. Ha a férfi párja elolvassa az emaileket, akkor a tartalomból úgyis rájön, mi a helyzet.
2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kiakad a megcsaláson*
2013. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez egyébként nem is rossz ötlet...

"Holnap délben konferencia...Le ne késd..."


Géza


Erre még nem is gondoltam, na de sebaj, ha majd lesz barátnőm, akkor szerzek egy szexpartnert is, akivel tudok így levelezni...

2013. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek tartottam... de ha csak annyit írkálnak: hogy találkozunk ma 9kor? Vagy úgy van elmentve a telefonba hogy Béla... :D A lényeg hogy asszisztálna ehhez valaki?
2013. jan. 6. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:
mer' olyan tetű nehéz másik emailt regelni akárhol...
2013. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én szeretőm is lánynéven van mentve a telefonomba, olyat meg nem ír, max. talizunk-e holnap ebédidőben...

N

2013. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Abba, hogy hogy van elmentve a neve a telefonba, nem nagyon van beleszólása.

Férfi néven e-mailezni? Persze, hogy elképzelhetőnek tartom. Ha abban belemegy, hogy titokba dugják, akkor miért zavarná, hogy egy e-mailben nem lehet önmaga??

2013. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az én szeretőm is női néven van elmentve a telómba és nekem sem ír sosem olyat csak, hogy ekkor vagy akkor ráérek e talizni

e-mail az nincs női néven, külön regiztünk egy mail-t csak a kettőnk részére

2013. jan. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!