Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vadulok meg mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vadulok meg mostanában szex közben?

Figyelt kérdés

Régebben nem voltam ilyen de mostanában a feleségem többször rám szól, hogy ne csináljam így mert fáj. És tényleg akkor jut eszembe, hogy durvábban csinálom és néha le is fogom. Erőt kell vennem magamon, hogy abbahagyjam. Így már nem is szeret annyira velem lenni, kevesebbszer szexelünk ami hiányzik de tudom, hogy az én hibám. Mit tegyek? Egyáltalán miért? Mindent megadunk egymásnak.

27/F


2013. jan. 6. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen feszültségedet vezeted le valószínűleg. Az egyik lehetőség az, hogy vele kapcsolatban érzel valamilyen frusztrációt, amit máskor nem tudatosan elnyomsz, és ilyenkor jön elő. A másik az, hogy az életed egy másik területéről származik valamilyen feszültséged, és ilyenkor adod ki. De ennyiből azért nehéz diagnózist felállítani. :)
2013. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feszültség is lehet, igen. Vagy nagyobb vadságra vágysz. Ha a nő nem vevő rá így, talán próbáljátok fordított felállásban. Amelyik pasi vadságra vágyik, azok tapasztalataim szerint többségében élvezni tudják azt is ha adják, azt is ha kapják. Nem tudom, nálad hogy van.
2013. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sex közben sok tudatallati ösztön felszínre törhet. Nem lehet hogy mostanában elnyomást ,agressziót tapasztalsz részéről amit tudatosan esetleg jól kezelsz de tudatallatt szeretnél egyenlíteni. Az is lehet hogy nem vele van bajod csak rajta vezeted le...
2013. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennék veled egy menetet ;)
2013. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Jajj, de kis mimóza a feleséged, egy igazi nő benne van egy kis vadulásban! :)

26F

2013. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!