Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig érdemes udvarolni egy lánynak? 16/f

Figyelt kérdés
Már kb 3 hete beszélgetünk facebookon majdnem minden nap,találkoztam is vele néhányszor(nem kettesben hanem 2lány-2fiú)szoktam dicsérgetni hogy szépek a szemei stb,179 cm én 184 és mondta hogy néha jó néha rossz hogy 179cm lány létére és mondta hogy most pont jó (ez semmit se jelent,vagy lehet hogy kettőnkre gondolt lévén 5cm eltérés nagyon jó),meddig udvaroljak neki,félek hogy elutasít és lévén évfolyamtársak vagyunk gáz lesz..1-2 éve probálkoztam utoljára lánynál de akkor még dagi voltam kicsit lehet azért nem jött össze,1 éve járok kondizni 184 cm mellé 69 kg vagyok és korombeli átlagnál jóval izmosabb tehát most már jók a testi adottságaim..meddig érdemes egy lánynál probálkozni?az is lehet hogy később szeret belém,vagy ha rákérdezek bejövök e neki és nem akkor hagyjam vagy megéri küzdeni?
2013. jan. 6. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs értelme időhatárt szabni. Tudat alatt érezni fogod azt a pontot, hogy már nem éri meg. Ugyanakkor amit leírtál, az szerintem nem udvarlás, bár 16 évesen nincs is sok lehetőséged.

Légy kitartó, ha vágysz rá! :)

2013. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valahova kettesben...ha felveti hogy hozza a barátnőjét is akkor finoman mondd hogy te jobban szeretnéd ha csak ketten lennétek...és ha arra azt mondja hogy nem akkor ki is derült hogy nem jössz be neki...de ha igent mond akkor nyerő ügyed van
2013. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem érzed úgy, hogy értelmetlen a dolog.

Velem is előfordult már, hogy 1 hónapig fűztem egy csajt, de semmi. Amikor viszont belefáradtam, inkább kerestem mást.

Persze ő meg csodálkozott, hogy miért töröm magam tovább. Nagyon egyszerű: mert nem ért annyit.

2013. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy úriember míg él udvarol a szerelmének, ha már 50 éve házasok is!:D
2013. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jövőhétre elhívtam moziba,igent mondott,de nem tudom hogy biztos bejövök e neki..
2013. jan. 6. 23:12
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval ti csak olyan más neművel mennétek moziba ha elhivna aki bejön nektek?
2013. jan. 6. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet baráti is, de a te esetedben nem biztos:)


simán lehet, hogy bejössz neki.. kísérd haza mozi után és elköszönésnél adj neki egy szájrapuszit, ebből majd kiderül, hogy mi is a helyzet ;)

2013. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!