Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok ötleteket adni nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ötleteket adni nekem?

Figyelt kérdés

Nem rég van barátom, de ő olyan, hogy tenyerén hordoz és tudom, hogy hamarosan már meg is akar lepni ajándékkal.

Én sosem szerettem ezt az ajándékozást, nehezen találják el az ízlésemet, és ami jobban zavar, hogy viszonozni "kell" és nem mindig tudok valami kreatívat kitalálni.

Szóval, 18 éves, dobolt bandában, most zongorázik, mindig pörög és szeret új dolgokat kipróbálni. Versenybringázik, gördeszkázik. Ő olyan társaság központja, vicces, humoros. De emellett romantikus és ragaszkodó.


Bármilyen ötleteket várok szívesen, amiket Ti kaptatok már esetleg és tetszett. Saját készítésű is érdekel. :))


2013. jan. 7. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
let, let, let, let, let ez öt let, add át neki
2013. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél nekem dobverőket, neki meg egy kocsit :)
2013. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
roppant találékony vagy így későn, gratulálok. :))
2013. jan. 7. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:
fingerboard
2013. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha dohanyzik, vegyel neki egy zippot. Vannak learazasok par boltban, en par honapja 4000ert vettem egy gyonyoru rez szinu peldanyt
2013. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most van leszokóban, szóval nem túl jó ötlet, de azért köszönöm. :))
2013. jan. 7. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!