Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ha "megteszem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ha "megteszem" az szégyen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy srác.. ő 20 éves én 16 vagyok (szűz:) Egy éve ismerem, de pár honapja több van köztünk mint barétság... ha találkozunk sokszor csókolozunk, is, de nem járunk..:S:S Pedig én eszméletlenül szerelmes vagyok belé.. de ő még fiatalnak tart magához!! Most szombaton elhivott hozzájuk, h menjek ki vele a szigetre sétálni, utánna gondolom elmennénk hozzá... ( am már aludtam nála) És biztos h lesz valami... !!! Szerintetek ha lenne valami az nem lenne szégyelni való??:( MErt ugye nem a barátom... :( Segitsetek!! A válaszokat előre is köszönöm!
2008. máj. 31. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szereted ismered egy éve szerintem nem szégyelnivalo ha lenne valami
2008. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már egy éve ismeritek egymást, és ha csókolóztok is, akkor te sem vagy közönbös számára. Lehet, hogy most jött el a ti időtök, ne szalaszd el a lehetőséget! Nem szégyellni való, hiszen szereted és ismered.
2008. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp sem lenne szégyen, de azért nem árt vele tisztázni a dolgokat. Ha nem akar veled járni, mert szerinte túl fiatal vagy hozzá, akkor nem értem, miért csókolózik veled, miért hiteget. Nem akarok vészmadárkodni, de lehet, hogy csak a szex a fontos neki. Ezt tisztázd vele, mert nem jó érzés olyan embernek odaadni a szüzességedet, aki nem becsül meg, és csak a szexért van veled.
2008. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szóval ha már a szüzességedről van szó akkor azt kár lenne így..elég ésszerűtlen lenne az, hogy egy járáshoz fiatalnak tart de ahhoz, hogy lefeküdjetek elég érettnek.Szégyellnivalónak nem az, de én biztos nem adnám be ilyen "könnyen" a derekam/megjegyzem én is 16 vagyok és dettó szűz/, ráadásul azután nem is járnátok, vagyis nem biztos...nem bántásból de nekem ez jött le..NE így legyen
2008. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem volt egy legjobb haverom,akibe szépen lassan belezúgtam,de ő nem akart tőlem semmit.Nagyon birtuk egymást,sokat együtt lógtunk,mig a végén kezdett komolyabbra fordulni.Aztán megbeszéltük mivel,ő nem akart kapcsit,én meg szerettem,legyünk csak szex miatt együtt.Ez igy ment másfél évig,hogy csak haverok voltunk,de mindig összejártunk szexelni.Aztán két hónapig nem volt semmi,nem kerestük egymást,és a végén felkeresett hogy járni akar velem.Én akkor nem akartam már tőle semmit.Szóval sztem nincs mit szégyelned.Ha szereted,és ismered akkor hajrá:)
2008. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!