Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire féltékenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire féltékenyek a párok?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatom itt az oldalt, meg ahogy tapasztalom a mindennapokban, ugy tűnik mintha mindenki állandóan féltékenykedne. Egy lány nem maradhat kettesben egy fiűval, mert uramisten mi lesz ha meglátja a barátja, h beszélgenek, vagy ugyanez forditva.

Miért van ez? Ennyire nem biznak egymásban a magyarok?



2013. jan. 7. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne általánosíts :)

Mondjuk én Szín tiszta német vagyok és teljes mértékkel megbízok a páromban aki viszont magyar és láss csodát,ő is bennem :)

2013. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vagyok a féltékeny közül. Én azért vagyok más nőre féltékeny mert engem megcsaltak DE ÉN vissza is fogom magam mert ha meg akar csalni úgy is megcsal... Picit zavar ha más lánnyal beszélget de hát istenem..engem választott :)
2013. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem akartam általánositani, természetesen akinek nem inge ne vegye magára :)

Egyébként furcsa, mert külföldi pároknál sokkal ritkább, vagy csak nekem nem tűnik ennyire általánosnak. Nekem is külföldi a párom, és egyáltalán nem féltékenykedik egyikőnk sem. Viszont az ismeretségi körömben a magyar pároknál gyakran hallom, h azt mondják egymásnak a párok, hogy nem mehetnek el pl. kettesben egy ellenkező nemű személlyel sehova, meg hasonlók.

2013. jan. 7. 17:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy mindenkinek köszönöm aki válaszol, mennek a zöld kezek :)
2013. jan. 7. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Fura ez mert azért mert merek más nővel lánnyal poénkodni baromkodni gyakran megkapom ha van párom hogy persze ő már nem is fontos és jön a féltékenykedés. Nem állítom hogy sosem voltam féltékeny de nem látom sok értelmét ha félre akar lépni akkor is megteheti haén féltékenykedem, de ha meg alaptalanul gyanúsítok valakit az nagyon csúnya dolog. Nem vagoyk az a nagy bulizós mert inkább beülős párti vagyok de ott is ha már három órája dumáltunk a párommal és odajött egy másik lány valami miatt és beszéltem vele utána megkaptam a magamét hgoy miért ismerkedem:)
2013. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

ez nem magyarság problem.

ha valakit szeretsz félsz h elveszted! ennyi..

2013. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak teljesen igaza van.

Bár írom ezt úgy hogy velem is előfordul hogy elő jön a zöldszemű sárkány, főleg ha olyat álmodok az nagyon rossz, pedig tudom hogy szeret és imád és én is őt. Ez egy kapcsolat velejárója, persze vannak beteg emberek akik már nagyon féltékenyek az nem jó. De ez nem magyar dolog aki szokta nézni a hűtlen házastársak műsort az tudja nem csak a magyarok féltékenyek. Sőt külföldön sokszor mint halljuk a hírekben gyilkosságig is simán elfajul a dolog.. 24/L

2013. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, h aki szeret vkit fél elvesziteni. De látok olyanokatm akik teljesen akadályozzák a másikat az állandó féltékenykedéssel, meg teljes és részletes beszámolót akarnak a másik minden percéről.

Tudom, h nem mindenki ilyen, de aki ilyen az ennyire nem bizik a párjában?

2013. jan. 7. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, vagy is nem biztos hogy minden esetben a bizalom hiányáról van szó, engem pl az előző pasim csalt meg fűvel fával ezért vagyok bizalmatlanabb, de persze az idő begyógyítja a sebeket, mondhatnánk ezt is de aki élt már át ilyet az tudja hogy nem mindig megy olyan egyszerűen mint leírni. De véleményem szerint sokat számít az ember önértékelése vagy annak hiánya is. A kinézet miatt, vagy mert nem tudják elérni az évek alatt beléjük vert kinézetet a "tökéletes ideált" na persze ez sem mindenkire igaz, ha csak azokra gondolok akik a semmire nagyképűek. :) Amúgy az utolsó voltam 24/L
2013. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs párom,szóval semennyire:)
2013. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!