Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Ti hogy töltitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Ti hogy töltitek az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Kinek a szüleinél vagytok melyik napokon stb. mentek e valahova,vagy csak otthon vagytok családdal,érdekelne a dolog:D kort is kérnék :D
2012. dec. 22. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, barátom 22, két éve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt, mindketten a saját családunkkal (szülők + testvérek) töltjük a Szentestét, az utána lévő napokban látogatjuk meg egymást, de még pontosan nem tudjuk, mikor. Elég távol lakunk egymástól (de amúgy egy egyetemre járunk, szóval ünnepeken kívül gyakran tudunk találkozni), és a többi rokont is meg kell látogatni, szóval túl sokat nem tudunk együtt lenni az ünnepekben. A szilvesztert mindenképpen együtt töltjük - azt még nem tudjuk, hogy kettesben, vagy barátokkal.
2012. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18 évesek vagyunk és 2 és fél éve vagyunk együtt :D

Szentestét mindketten szülőkkel otthon, utána találkozunk és megünnepeljük :)

Viszont most a Szilvesztert úgy alakult,hogy külön fogjuk. (amióta együtt vagyunk 2 volt és mindkettőt együtt töltöttük) Szóval úgy alakult,hogy most ő a haverjaival, én pedig a barátnőimmel buliban.

2012. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36-37 and 11 év...gondolhatod:))én a manus depresszióban,feleslegessé válva,mindig elutasitva,és belémverve ennyi idő alatt,hogy a farkam hugyozásra valóDD-hát igy telik a napok hada 'ünnepek'alatt pláneDDDD
2012. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mar sehogy.. Karacsony elott kellet szakitani :/
2012. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!