Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok folyton az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok folyton az exemmel?

Figyelt kérdés
Több,mint 3 hónapja szakítottam vele,mert nem tudtam már benne megbízni.Szeretett hazudni azt illetően,hogy jár dolgozni,de nem ment,ha velem volt folyton a gépen lógott engem le se sz@rt jóformán.Nem is ez a lényeg.Azóta nagy sűrűséggel jelenik meg álmomban.Pl. az elmúlt éjjel is vele álmodtam,hogy megváltozott és hogy nagyon szeret és hiányzom neki és megölelt és mintha éreztem volna,hogy szeret.Ez miért van?Én már túlléptem rajta pedig.

2013. jan. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek szerinte mégsem.. lehet, h te azt hiszed, vagy azt a akarod hinni, de attól még hiányzik igen is, valld be! biztos vagyok benne, h van még róla képed... én ezt gondolom..
2013. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezek szerint mégsem léptél túl rajta..a tudat alattidba még mindig ott van...és lesz is 1 darabig..ismerkedj más lányokkal,légy újra szerelmes,és talán elmúlik ez a sűrű rendszeresség...
2013. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képem már nincsen róla:) Szerencsére nem egy helyen lakunk,így könnyebb a felejtés.1.5 évig voltunk együtt,de én úgy érzem túlléptem,mégis jó érzéssel töltött el az álom:S
2013. jan. 7. 17:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz,de lány vagyok:D
2013. jan. 7. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos maradt még valami benned őt illetően.
2013. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
honnan szívtuk volna ki hogy lány vagy???ugyan úgy vonatkozik rád...csak fiúval..
2013. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nevem.De miért kell kapásból bunkónak lenni?Komolyan nem értelek.
2013. jan. 7. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a jpeg-et már unod.
2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ő sokat gondol rád az emberek közti telepatikus kapcsolatnak köszönhetően elképzelhető, hogy vele álmodsz. Vagy vannak még érzelmeid iránta esetleg adnál neki még egy esélyt, bármi lehet. Nyiss egy kicsit felé ha pl le volt tiltva oldd fel a tiltásd engedd, hogy kapcsolatba léphessen veled ha akar. Ha nem akkor nincs teendő. Majd egyszer elmúlnak ezek az álmok, ha távolabbi múlt lesz és ritkán jut majd eszedbe nem fogsz állandóan róla álmodni. Az álmaink a gondolataink leképeződései. Ha én este láttam a Félelem bérét, sokszor álmodtam, hogy Ben Affleck-kel szeretkezek egyszerüen azért mert tetszett.
2013. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!