Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában folyton egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában folyton egy ismerősömmel álmodok. Ez normális? (4 éves kapcs)

Figyelt kérdés

A 4 év alatt soha nem néztem másra, egy kicsit bűntudatom is van az álmok miatt. Mint férfi tetszik, személyiségét annyira nem ismerem, vagy hogy úgy fogalmazzak nem vagyunk "jóba". Hébe-hóba látom csak, hetente talán 2x, van olyan, hogy egyszer se. Mégis mostanában egyre gyakrabban álmodok vele, hogy úgy mondjam "érdekeseket".

Próbálom kiverni a fejemből, de néha csak úgy beúszkál a képbe .. félek, hogy beleesek, és cseszhetem a 4 éves párkapcsolatom. Ahol amúgy vannak gondok, de mindig megállapodunk, lenyugszunk.


Elmondjam neki? Mit tegyek?



20L


2012. jan. 16. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan jót mosolyogtam :). Én is 20 vagyok, 4 éves kapcsolatom van, és a "vannak gondok, de mindig megállapodunk, lenyugszunk" is passzol.

De hogy válaszoljak, szerintem ez csak egy fellángolás. Várj még egy keveset (de ne mondd el a barátodnak, nem ér ez meg egy csomó vitát), és ha akkor sem múlik el, akkor gondolkozz el komolyan rajta. A lényeg az, hogy ne hozz olyan döntést, amit majd megbánsz. Hidd el, a barátod mindennél fontosabb neked, még akkor is, ha egy-egy "érdekes" álom után felizgulva ezt nem éppen gondolod is így.

2012. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is írhattam volna azzal a különbséggel,h én 21 éves vagyok.:DD

De én már tudom,h ez nem normális,és egy idő után kikészít:/ én már felfogtam,h igazából magamnak köszönhetem,h beengedtem az álmaimba-nem is akármilyenekbe:S-,mert tudat alatt első perctől tetszett az illető,csak ezt sokáig elfojtottam magamban...és a vége(?) az lett,h már napközben is egyre többször gondolok rá,és emiatt óriási lelkifurdalásom van:S kíváncsi vagyok,vajon ő

2012. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mit gondolhat rólam,de nem merek elé állni ezekkel a dolgokkal,mivel ő is régóta kapcsolatban van,ismerem a bnőjét is,és nem tudnék a szemébe nézni-bár már most is kerülöm,ha lehet...:/

szerintem várj még,ne mondj senkinek semmit,főleg,ha fontos neked a párod,mert ha ez kiderül,annak komoly következményei lehetnek!

sok sikert a további próbálkozáshoz!:)

2012. jan. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, egy kicsit megnyugtattatok : )

Természetesen nem fogok emiatt szakítani, elmondani sem tervezem neki, csak egy hülyeség, ami miatt csak megint összeevesznénk.

2012. jan. 19. 19:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta drága barátom itt hagyott egy kislányért, már 3 hónapja szabad vagyok :) Álombéli hercegem pedig megkeresett a semmiből múlt hónapban, és össze is jöttünk egy 3 hétre.

Tudom, dafuq asked, de gondoltam leírom, hátha valaki kerül hasonló helyzetbe. Vannak még csodák :)

2012. jún. 23. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!