Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátom születésnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátom születésnapjára? Egyedi dolgot szeretnék.

Figyelt kérdés
Karácsonykor kapott egyedi pulcsit és öngyújtót. Hungarita, rocker stílulú. Férfiak ajándékvételével mindig gondban voltam.
2009. aug. 27. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk fekete karkoto,ha rocker stilusu.Ha ennel is szemelyesebbet akarsz ,akkor olyat vegyel amibe lehet graviroztatni.Sok sikert!
2009. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Karácsonyra már kapott gravírozott dolgot. A karkötő túl átlagos, már van neki. Nehéz ügy! :)
2009. aug. 27. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha tényleg egyedi dolgot akarsz, akkor ne vegyél, hanem készíts. vagy vegyél alapanyagokat egy hobbiboltban és fesd ki, ragassz rajzolj, csak használd a fantáziád.csinűlhatsz praktikusat, mint pl. toll, amit mindig magánál hord és majd te jutsz az eszébe róla. Vagy csinálhatsz csak dísztárgyat, amit kirak a szobájában.

Sokan óckodnak a saját készítésű doloktól, mondván, h nem kreatívak és a másik nem örülne neki....de szerintem akkor is ez a legjobb... én mindig meghatódom rajtuk :)

sok sikert

2009. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy altalad diszitett kepkeretben kozos kepetek , vagy kulcstarto,amibe beleteheti a kozos kepeteket?Ez szemelyes es egyedi lenne,ha meg emelle esetleg akarnal valamit venni,lepd meg a kedvenc parfumjevel.:) Elso voltam:) Majd ird le ,hogy vegul mit vettel:)
2009. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szombatig ki kellene találnom, mi legyen, de ötletem sincs... Körülnéztem néhány helyen, de sehol semmi jót nem láttam.
2009. szept. 2. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy nem tizenévesek vagyunk, hanem 25 körüliek.
2009. szept. 2. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan boltok,üzletek,ahol pl:fekete pólóra vasaltasd rá a közös fényképeteket,egy felirattal:JÓK VAGYUNK EGGYÜTT!!!

Egy digi fényképezőgép is elég hozzá,és 1-2 napon belül megvan.

Ez örök emlék,egyedi.Nekem a barátnőm csináltatott ilyet Békéscsabán,és 4500ft-ba került.És kapott hozzá a saját fotójukról készített bögrét is.

2009. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!