Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalni a barátomat? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalni a barátomat? (lent)

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni az egész sztorit... 3 éve vagyunk együtt lassan, ő sem szeret már engem úgy mint régen, meg én sem őt... de mégsem akarunk kilépni ebből, talán kényelmi szempontból, vagy nem is tudom... van egy másik fiú, akivel összegabalyodtam, aki szívesen járna velem, de titkolom, hogy közben még nem szakítottam a barátommal, ő úgy tudja hogy igen... a barátom eltiltott ettől a másik fiútól, de azóta többször is találkoztam vele... holnap lenne alkalom hogy lefeküdjek vele... nekem a mostani barátomon kívül más még nem volt, és ő nagyon izgatja a fantáziám... de akkor már biztosra venné, hogy járunk, és hogy csak az övé vagyok, abból már nem tudnék kimászni... ha megtudná a barátom, tuti hogy kidobna, de úgy érzem még fiatal vagyok megállapodni valaki mellett, főleg ilyen kapcsolatban. kicsit még szeretjük egymást, de nem ugyanaz, 10 év múlva már el tudnám képzelni magam így, de most még ki szeretnék próbálni mást is. ha egyszer kidobnám a mostani barátomat, már nem fogadna vissza többé.. mindkét fiú lassan 30 lesz, én még 20 se... ne hurrogjatok le, tényleg nem tudom mit csináljak.
2013. jan. 7. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne csald meg, hanem szakíts vele
2013. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szakíts.. de gyorsan, ez igy nem megoldas, sajnos.. de igy van:S
2013. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk csókkal már milliószor megcsaltam.. de tud is róla, és elnézte...
2013. jan. 7. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fiatal vagyok még hozzá, de sosem értettem minek jó megcsalni a másikat. Ha már félrekúrsz, legalább szakíts vele, minthogy belerúgnál egyet, mielőtt úgy is vége lenne.

Vagy csak én gondolkodom furán?

18/F

2013. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Így lenne a normális, de annyira összenőttünk már...
2013. jan. 7. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
és mi lesz ennek a vége? mi a jó ebben? "összenőttetek"? se gyerek, se házasság, se semmi nem köt össze titeket....... akkor meg mi értelme???
2013. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj hogy nem tudom mi lesz a vége... de félek hogy nem találnék nála jobbat...
2013. jan. 7. 22:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csald meg, az gerinctelen dolog. Szakits vele, utána azzal jössz össze akivel akarsz,
2013. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
de egy idióta barátod van hogy egy ilyen ku*rvát dédelget mit te :DDDDD tipikus "péntek esti" vagy.
2013. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bókot, nem érzem magam annak. :))
2013. jan. 7. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!