Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki 17 évesen ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nekem semmilyen fiúval semmi nem sikerül. Akinél bepróbálkozok, az vagy egyértelműen megmondja, hogy baja van velem. Valaki meg, hát lehetünk barátok. Miért nem bírok ezen túllépni???

L


2013. jan. 7. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én ugyan igy vagyok a lányokkal már majdnem 1 éve

22 F

2013. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ja igen és hidd el én sem értem
2013. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit én: Ne hajszold a szerelmet, ne te próbálkozz be, és akkor 20 évesen ott tarthatsz, hogy........... Még mindig nincs senkid.. :'DD Bocsika, nem tudom, mit csinálj!
2013. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
én kicsit sem, jó kicsit válogatós vagyok, de aki nem akadt fenn a szűrőn az nyomós okkal történt. azóta már a nem tetszők sem keresnek. csak úgy vagyok.
2013. jan. 7. 22:40
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.... Hány éves vagy ? Én 15/f
2013. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért csúnya vagy???
2013. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

LÁNY vagyok és velem nem ez a helyzet de van mikor igen

ugy hogy szerintem a fiúknak mostanába nem tudom mi nem tetszik a lányokba nem lehet mindenki tökéletes nem gondolják? mint ha ök annyira tökéletesek lehetnének hogy midegyikük viszaútasit -_-

2013. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?
2013. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

én is most lettem 17 és egy cipőben járunk. már fogalmam sincs mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve, szerencsétlennek tartom magam, mindig próbálok arra gondolni, hogy már csak jobb lehet, de nem lett jobb...

ami még jobban elkeserít, hogy a család meg egyfolytában erről kérdezget, és nem értik meg, hogy nem jön össze semmi.

L

2013. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

17/l azt mondják nem vagyok csúnya. fiút is kérdeztem. "nem vagy csúnya, de..." és ekkor jön valami kis hülyeség, ami engem nem is zavarna fordított helyzetben... a lényeg, hogy indok mindig van..

és én is reménykedtem, hogy ennyi rossz után csak jó jöhet, de nem jön és nem is jött.

2013. jan. 7. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!