Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Ma a barátom nyelves csókot akart. De ezt én nem tudtam csak odajött megölelt és 3x megcsókolt de egy kicsit kinyitotta a száját énmeg ugye nem tudtam mivan, csak szájrapuszit viszonoztam. Vele volt első csók is de én nyelvest nem tudok adni. Barátnőm (ő és a pasija is ottvolt) lecseszett, hogy miért nem dugtam át a nyelvem. De én nem tudom hogyan csináljam? 14/L vagyok:)

2012. dec. 20. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
First world problems...
2012. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahww, elsö válszoló:vmi ilyesmit gondolok énis:D, háát kezd ugy h kinyitod a szád:D és amikor csókolsz, kinyujtod a nyelved:D mi ebben a nehéz?:D
2012. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd nyisd ki te is a szád!:) És nagyon fontos, hogy ne görcsölj rá, és ne arra gondolj, hogy jaj elfogom rontani stb, hanem lazán, és tudni fogod! ;) ismerős szituban vagy, nekem is egy hete volt az első *-*
2012. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogesz:) ***** válasza:
75%
Hagy ne definiáljuk az eljárást...figyu én 16 éves lány vagyok és szerintem ennél nagyobb baromságot nem is lehet kéredzni..xDD már nem bántásból, de sztem nem szabad azon törnöd a fejed hogy basszus akkor először ez és utána jön az izé....NEM NEM NEM...ha nem tudsz ráérezni a dologra akkor szerintem hanyagold mert nem szereted eléggé, hogy át tudjad érezni, hidd el ha valaki iránt úgy érzel akkor nem kérdezel ilyeneket....divatból meg ne járjál senkivel...://
2012. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én 16 éves vagyok és fiú, nekem az első kb. 2 éve volt és valami hasonló helyzetben, egyszerűen nem tudta mi van aztán úgy voltam vele, hogy hanyagoljuk, biztos nem akarja..aztán rá két hétre megint nekifutottam és ő sem meg én sem görcsöltünk..érezni fogod ne félj csak annyi, hogy rá gondolsz ha máshogy nem megy, egy próbát megér így is.:)
2012. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy valamelyikőtök átdugja a nyelvét a másik szájába, és hozzá ér a nyelve a másikéhoz. Ha megtaláltátok egymás nyelvét akkor kezd simogatni, dörzsöld a te nyelvedet az övéhez :)

Imádni fogjátok :)


De figyelj, ennek csak akkor kezdj neki ha érzed a vágyat arra hogy érintkezz vele, ha imádod őt. Mert ha kényszerből teszed akkor csalódást okoz majd mert.

2013. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!