Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolózni szeretnék, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózni szeretnék, de nincs kivel mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nagyon kevés kapcsolatom volt és nagyon szeretném már kipróbálni úgy,hogy élvezem is,de jelenleg nincsen rá partnerem...Van esetleg olyan dolog ami hasonló érzést nyújt?

Értelmes válaszokat várok! Köszönöm!



2013. jan. 8. 02:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
Smárolj le valakit sötétben
2013. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Azt sajnos nem tudom, hogy mi az, ami hasonló érzést nyújt.

Viszont lány létedre nem is kell hasonló dolgot keresni, csak ki kell csípned magad, elmenni valami szórakozóhelyre (ha lehet ne egyedül, hanem egy barátnőddel), leültök valahová, iszogattok egy kicsit (de ne sokat! ne legyél részeg) és ha látsz egy olyan fiút, aki tetszik neked szemezgetsz vele, rámosolyogsz, tuti, hogy oda fog menni. Sőt valszeg amúgy is lesznek páran, akik bepróbálkoznak. Ha odamegy hozzád, akkor beszélgettek kicsit, utána 15-30 perc után már jó esetben eljuttok a csókig (én általában ennyi idő után már eljutok a smárig egy lánnyal). Igazából rajtad múlik, hogy mikor juttok el odáig a sráccal, ha időközben rájössz, hogy vele mégsem akarsz semmit, csak koptasd le.


23/F

2013. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
13-as:Köszönöm :),de nem Te írtál privit?
2013. jan. 8. 23:52
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos társaságba nem nagyon járok,nincsenek nagyon barátaim jelenleg nincs kivel buliznom sem.... :( Amúgy az ismerőseim szépnek tartanak és azt mondják baba arcom van bár sztem csúnya vagyok és emiatt sem könnyű...
2013. jan. 9. 00:02
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

13-as vagyok

Szívesen, privit amúgy nem én írtam.

Ha nincs kivel buliznod, ma már az sem nagy baj, facebookon például egy koncert eseményéhez is akár beírhatod, hogy egyedül mennél, ha valakinek van kedve akkor mehetnétek együtt. Csak itt ha valaki ír, hogy menne veled, azért csekkold le, hogy minden rendben van-e vele (lehetőleg csak szintén lánnyal menj). Ez még arra is jó lehet, hogy új ismerősökre tegyél szert :)

A kinézeteddel pedig ne foglalkozz, az egész csak önbizalom kérdése. Régebben fiú létemre nekem is az önbizalomhiány miatt azt hittem, hogy úgyse tetszenék egy lánynak sem és nem is nagyon próbálkoztam, de rájöttem, hogy csak akkor érhetek el valamit, ha próbálkozok. És mivel próbálkoztam, egyre jobban mentek a dolgaim, ma meg már nincsenek önbizalom gondjaim :)


23/F

2013. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
16-os:Köszönöm!:)
2013. jan. 9. 00:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nincs más dolog, ami hasonló érzést nyújtana. :(

Ami fontos, hogy azzal csókolózz majd elsőnek, akivel igazán kívánod.

2013. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!