Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha egy 13 éves lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy 13 éves lány nem tud csókolózni, és nincs barátja?

Figyelt kérdés
Bnőimnek már van barátjuk de nekem még nincs
2008. okt. 12. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
13 évesen még korai is. Úgyhogy nem ciki, sőt, ez a normális.
2008. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%
Nem, ne felj
2008. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ahha csak úgyérzem levok maradva akortársaimmal szemben normális srácok irjaatok
2008. okt. 12. 21:32
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki!!!!!
2008. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mittegyek ? én is akarok pasit de nem akrom hogyn agyon tapagyon szal csak járni akarok vele.nem akarok Olyan komoly kapcsolatot
2008. okt. 12. 21:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj pasit. Ha csak "járni akarsz valakivel", hogy menőbbnek tűnj és ne higyjék, hogy le vagy maradva (szavaidból ezt szűrtem le), akkor inkább ne akarj pasit.
2008. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
72%
Egyáltalán nem ciki, hogy nincs barátod ha még nem érdekel a fiúzás. Akkor ciki ha érdekelnek a fiúk, nincs barátod és nem teszel semmit a helyzet változásáért! Ha szeretnél fiúbarátot akkor egyáltalán nem normális, hogy nincs! Itt olyanok írnak akik egyidősek a szüleiddel vagy a nagyszüleiddel. Az ő idejükben persze, hogy normális VOLT ha egy 13 éves lánynak még nem VOLT barátja meg nem csókolózózott. Egyébként meg miért mások döntsék el, hogy te fiúzzál a korodban vagy sem? Legközelebb ahelyett hogy efféle kérdéseket teszel fel ilyen oldalakon inkább hívd fel egyik osztálytársadat!
2008. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ők nem értikmeg ugylátom tesem akaork fiút csak nemto mh kell pasizni
2008. okt. 12. 22:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én nem vagyok sem szüleitekkel, sem nagyszüleitekkel egyidős (27 éves vagyok), és amikor én voltam 13 éves, nem volt olyan általános, hogy abban a korban az embernek barátja legyen, vagy csókolózzon. Cikinek pláne nem számított, ha valakinek még nem voltak ilyen tapasztalatai. Persze érdeklődtünk a fiúk iránt, de ritkán jött össze, mert a korunkbeliek ugye általában éretlenebbek voltak, az idősebb fiúk meg nem nagyon jártak 13 éves lányokkal.

Ez persze közegtől is függ, mia "norma" - én "elit" iskolába jártam, (csak tényként mondom, nem beképzeltségből!) a lakótelepen lakó többi hasonló korú, ill. más iskolába járó gyerek esetében ahogy láttam, esetenként eltérőek voltak a szokások.


De semmiképpen nincs arról szó, hogy minden 13 éves lánynak természetes, hogy van barátja! CSak Te olyanok közé kerültél. (A járással nincs semmi baj ebben a korban sem, a csókolózással sem, de pár évig még nem kéne tovább menni.) Szerintem akkor jöjj össze valakivel, ha tényleg tetszik, és szeretitek egymást, és közel vagytok lelkileg is - ne azért, hogy megfelelj!

2008. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Kiscsaj... először tanulj meg rendesen írni, utána gondolkozz ilyeneken. Amúgy ha meg csak azért akarsz egy pasit, hogy mutogatni tudd, akkor az rég baj.

Pasizás meg az egyetlen dolog, amit nem lehet a suliban megtanulni, pontosabban meglehet, csak a szünetekben :P

Szép, kacér mosoly, esetleg odamész hozzá...

2008. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!