Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok mérges a bnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok mérges a bnőmre (21), ha részegen az én jelenlétemben egy fiú ismerősünkkel úgy járkált a bulihelyen, hogy egymás derekát átkulcsolták?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 09:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is mérges lennék. Főleg, hogy a szemem előtt csinálta.
2013. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hát miért hagyod hogy mászkáljon részegen?
2013. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem volt öntudatlan módon részeg, de azért volt bent, mert az említett fiú egyfolytában hívta meg pálinkára.
2013. jan. 8. 09:43
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen gyerekek vagytok még. Majd kinövitek.
2013. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 -=Koldus=- ***** válasza:

1. Miért nem Te járkáltál a barátnőddel akkor

2. Sztem semmit nem jelent (ha egy teljesen vad idegenről lenne szó akkor azt mondom necces, de ha egy ismerősről akkor véleményem szerint annyira nem vészes a szituáció)

2013. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek már nme csak a derekukat fogták egymásnak akkor!Bocs de ez jutott az eszembe elsőnek,és nem igen szoktam tévedni! 38F
2013. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
részegen? úgy kell neked
2013. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Azért nem én mászkáltam a barátnőmmel, mert a kisasszony miután "elment" a fiúval, egész éjszaka nem tért vissza a mi asztolunkhoz, hanem a sráchoz meg az ő haverjaihoz ült és én méltatlannak tartottam elcibálni onnan


Biztos, hogy csak egymás derekát fogták, a bnőm ezen a bulin ismerte meg a srácot, én ismerem pár hónapja


Ideges vagyok mert azóta is mérges vagyok rá, ez volt ugye hétvégén, de hétvégén megint megyünk és a srác is ott lesz, kiborít kicsit a helyzet


Mit tegyek?

2013. jan. 8. 09:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni, de van hasonló sztorim, ahol a faszi ezt szóvá tette, a csaj meg miértnemhagyszvalamiteret megfojtaszaféltékenységeddel blablabla, közben persze flörtölt fűvel fával, aztán végre szakítottak, aminek örültem, mert már sajnáltam a srácot, hogy vele b@ssza el az idejét.
2013. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit a sarkadra állhatnál haver, mert hülyére leszel véve hamarosan. Eleve milyen dolog az, hogy elmegyünk együtt bulizni, aztán engem meg ott hagy a barátnőm a f@szba, aztán más f@szikkal szórakozik egész este.
2013. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!