Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok mérges a bnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok mérges a bnőmre (21), ha részegen az én jelenlétemben egy fiú ismerősünkkel úgy járkált a bulihelyen, hogy egymás derekát átkulcsolták?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 09:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
hát ez így nem gyenge..:) komolyan tolja a barátnőd,de tudja hogy veled meg lehet ezt csinálni..az a célja lehet hogy tedd szóvá,majd elkezd mártírkodni,hogy szenved,nem adsz neki teret,megfojtod stb..tipikus....aztán a végén neki fog feljebb állni,és lehet hogy még szakít is veled..mert más hihető oka nem lesz!!!
2013. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, a csávó itatta a barátnődet, aki erre magasról tett rád.

Tehát a csávó akar valamit a barátnődtől és leitatja. A csajnak imponál a dolog. Akárhogy is nézzük, fizikai ellenszolgáltatás a simulás/átölelés, tehát a csajod egy ribanc.

Máskor, a tudtodon kívül is át fogja ölelni azt, aki meghívja egy-két körre.


Jogosan vagy dühös, de ez a kapcsolat innen nézve nem kapcsolat.

2013. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
na de most mit tegyek, ha meg akarom tartani, hogyan viselkedjek a következő bulin?
2013. jan. 8. 10:21
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, hogy ezt mondom, de a csaj hülyének néz.

a szemed láttára flörtöl mással.

nem tudom mióta vagytok együtt, de beszéljétek meg, hogy akkor mi is ez, mert neked szarul esik.

és ha úgy adódik, dobd a francba, találsz másikat. nem olyan nehéz az.

2013. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Következő buli :D

Dobd ki ez a lány még butácska.

2013. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szerintem ennek a kapcsolatnak még van esélye. A barátnőm amúgy egy tündér, csak néha túlzásba esik az ivással... Ez a fiú bejelölte őt fészbukon másnap reggel sőt levelet is írt neki, a barátnőm viszont válasz nélkül törölte, tudom, mert ott voltam

de nem tudom, ha legközelebb mégis ilyen szitu lesz, hogy viselkedjek, tűrjem megint vagy mi? :S utána kidobnám, ha megint ilyen lenne, de mégis kell valami terv, ha az lenne

mert most utána hazajött velem és lefeküdtünk aludni

2013. jan. 8. 10:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Oké, hogy egy tündér, meg törölte azonnal az üzenetet (hozzáteszem mi van, ha színjáték volt neked, hogy ne parázz), de ha a társaságodban ilyen, mi lesz akkor, ha majd egyszer nélküled megy el bulizni és inni fog. Segítek, meg sem áll majd az ágyig a csávóval.
2013. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Fogd rövid pórázra, én már ilyenért rég kidobtam volna. Először is megbeszélhetnétek alap dolgokat a kapcsolatba, hogy ne igyatok sokat. Ennyi erővel meg is dughatnák őt, arra fogva, hogy részeg volt. Ne legyél papucs.
2013. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Új papucs születik. Jobban tennéd, ha kidobnád. Rengeteg minőségi nő van az országban, de neked feltétlenül teperned kell egy kis szutyokért, aki egy kis piáért elfelejt. Ha neked ez kell, akkor küzdj csak érte, de a pia csak előhozza az igazi személyiséget. Ezt mérlegeld!

28F

2013. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Minek állandóan bulizni? Menjetek moziba vagy túrázni stb. Van más is mint a szórakozóhely meg a pia.

A kérdésre válaszolva megmondtam volna hogy vagy összeszedi magát, vagy végleg mehet pálinkázni akivel akar.

35 F

2013. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!