Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titekez idegesítane...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titekez idegesítane vagy rosszul ene nektek ha a barátnőtök elsírná magát mikor betegek vagytok? Mindenki írja alá a véleményét. (lent)

Figyelt kérdés

A barátom beteg lett (hamenés, hányinger, láz) és engem nagyon lesujtott... nagyon rosszul nézett ki, sápadt stb.. és elsírtam magam... erre megnyugtatott h nincs semmi baj mert már jól van. De látszott rajta hogy nem.

A válaszokat előre is köszi.:)

17/L



2013. jan. 8. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
magyarórán sem voltál gyakori vendég
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem eléggé idegesítene. én vagyok a beteg, nem ő, akkor minek a hiszti? vagy segítsen, és akkor nagyon megköszönöm, vagy inkább hagyjon magamra.
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy esne neki rosszul! Örülne neki! Nincs is annál jobb mint tudni, hogy a csaja aggódik érte! Vagy tévednék? :)
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy idegesítene. Beteg én vagyok, és én vigasztaljam?
2013. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az még jobb lenne ha segitenél is neki kicsit ahogy a 2. mondta..

(3. voltam)

2013. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tévedsz :)

a legtöbb fiu utálja ha egy lány sír...

2013. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszene, ha baj van erősnek kell lennie mindenkinek, mi van ha balesete lesz és teszem azt megbénul a lába? Sírni fogsz egyfolytában? Az biztos jót tesz majd neki hogy ne essen depresszióba...az erősnek lenni és érzéketlenség nagyon távol van egymástól...
2013. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: telefonról vagyok mert rosz a gépem.

2. válaszoló: azért vagyk ilyen mert édes anyám meghalt mikor 14 voltam és ő is rosszul volt és én meg sírtam erre ugyan azt mondta mint a barátom: Ne sírj, már nem vagyok rosszul. Erre rá 1 héttel elhunyt. És ápolom a barátomat, segítek neki.:)

3. válaszoló: köszönöm.:)

2013. jan. 8. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne segítséget kérned, hogy feldolgozd édesanyád halálát, mert akármennyire is érthető a reakciód, simán hülyének nézhet a párod, ha egy hasmenés miatt ott vernyákolsz fölötte. Egy idő után k*rva idegesítő lehet, én a helyében hazaküldenélek. Nem haragból, de a betegnek nyugalom kell.
2013. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem speciel nagyon fel tud az ilyen idegesíteni!
2013. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!