Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban Nők, lányok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban Nők, lányok véleményét, tanácsát kérném! Szerintetek Teljesen lezárt már engem?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 év után szakitott velem kb.1-1,5 honapja!Hibáztam tudom de nem megcsalással.Nem mutattam ki az érzéseim eléggé és mikor veszekedtünk néha,bunkó voltam vele,Ő szerint!Azóta Ő randizgatott egy pasival pár hétig de elküldte.Utánna ugy gondolta probáljuk meg ujra mert,hogy Ő már nem akar ismerkedni,randizgatni.Ebből nem lett semmi mert meggondolta magát.Aztán ősszejött egy másik pasival,akivel most együtt van.Pár napja beszéltünk személyesen és mondta,hogy látja és érzi rajtam,hogy szeretem és,hogy mennyire kivagyok miatta.De azt mondta most biztos nem akar kibékülni!Teljesen rideg volt velem,pedig 2évig imádott!!!Mit csináljak,hogy vissza szerezzem? Keressem vagy most inkább hadjam? Mi ilyenkor a jó??? Én imádom.szeretem! Ő még érez irántam szerintetek?? Nektek mi esne jól ilyenkor csajok?
2012. szept. 19. 20:44
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
az ha békénhagynád.
2012. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neked is jobb lenne, ha nem ámítanád magad tovább és inkább keresnél valaki mást..
2012. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem zard le te is a dolgot, hagyd ot, mert o mar lezarta magaban.
2012. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát kérlek, itt a "ha nincs ló, jó a szamár is" szituáció áll fenn. Összejön egy sráccal, aztán meg meggondolja magát, és inkább vissza megy hozzád, mert tudja, hogy te bármikor bármire igent mondasz neki, mert még mindig szereted. Ergo kihasznál.


Ezen a mondaton én kiakadtam volna... "Drágám, látom rajtad, hogy még mindig szeretsz, és ki vagy készülve miattam. De most nem akarok kibékülni."

Hát kösz. Ha törődne az érzéseiddel, és tiszteletben tartaná azt a 2 évet, nem húzná az agyadat ezzel a szöveggel, hanem kerek perec megmondaná, hogy ő ezt most lezárja, kész, vége. De nem, ő még rátesz egy lapáttal és jól összezavar.


Már túl van rajtad rég, és jobb lenne ha észrevennéd magad, és túllépnél rajta te is. Ezzel a szöveggel is csak játszott veled. Ne alázkodj meg. Most hagyd ezt a csajt, koncentrálj másra, éld az életed...

2012. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ebből a lányból te már kiölted az érzéseit irántad, szerintem. Keress mást, és ne kövesd el újra ugyanazt a hibát.
2012. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De Én szerettem Őt,és ezt Ő is tudta érezte!Csak nem eléggé!Az érzéseinek már végleg vége?Nem lehet,hogy ujra belém szerelmesedhet?
2012. szept. 19. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Es akkor mi van ha szereted?:D Az en baratom detto ugyanez, 2 eve konyorgok, hogy probaljon kommunikalni, akkor is tartani a kapcsolatot normalisan, ha eppen nem tudunk egyutt lenni. Most mar inkabb rahagyom, de szerintem tok ertheto lesz, ha egyszer mar en sem akarok majd beszelni vele. Ez ilyen, azt kapod, amit adsz.

Azzal, hogy szerezed, sz art sem ersz, ha keptelen vagy kimutatni.

2012. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!