Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Valami praktika?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Valami praktika? Valami tanács?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves fiú, (én 16 vagyok és lány), aki tetszik. Ő viszont már nem akar velem beszélni, amit avval magyaráz, hogy nem akar bajt. Milyen bajt? Mert, hogy félek tőle és a haverjától. Pedig tőle nem, csak a haverjától...mert történt valami, amit nem részleteznék...de benne akkor kellemesen csalódtam. És ezek után méginkább úgy vagyok vele, hogy érdekel, tetszik. Egyszer már csókolóztunk, bár tiszta bénázás volt részemről. Ennyi volt köztünk a legtöbb. Mit csináljak? Lehet valamit tenni?
2011. máj. 16. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiú szeret, akkor milyen baj lehet? A haverjainak, meg semmi közük hozzá, hogy mit csináltok.
2011. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeret. Pár hónapja ismer... Ezért kéne valami ötlet.
2011. máj. 16. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
csábítsd el ;D meg légy vele őszinte :)
2011. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem szeret, akkor Te se törődj vele! Nem érdemli meg! Első voltam.
2011. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alig ismer. Hogy szerethetne???
2011. máj. 16. 09:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy csábítsam el? Nem járunk egy suliba, nincsenek közös barátok, nem akar velem beszélni,mert azt hiszi félek tőle.
2011. máj. 16. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
jah már tiszta. és az nem lehet, hogy csak ráfogja?:S ez is előfordulhat sajnos :s
2011. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéél veleem. :)
2011. máj. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!