Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 év körüli hajadon, gyermekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év körüli hajadon, gyermektelen nők, tényleg a biológiai óra ketyegése miatt vannak "veszélyeztetve" a társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Nemrégiben a tv-ben volt téma ez ,hogy annyira görcsösen szeretnének ,társat gyereket ,hogy könnyebben belemennek a kapcsolatba,és sokan a pasik közül erre utaznak!
2013. jan. 8. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
igy van,itt már tényleg fordul a kocka,ne félj,itt már nem elitasitoak,nem válogatnak
2013. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ez igaz, mert minden nő tudja, hogy öregszik, sok a fiatal, szép versenytárs, és őszintén szólva társkeresőn mikor voltam, nekem is mindig az öregek írtak, szóval ha a 40 éves pali 19 évest akar, akkor kivel jár egy 35? egy 60 évessel? hát fúj...szégyen ez a világ. 19L
2013. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na igen a tapasztalatom a társkeresőn ,mivel pasi vagyok nekem is ez!
2013. jan. 8. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem szégyen a világ.

Bocsi, de a 35 éves problémája, hogy eddig nem lelt társra.


A 40-es férfi meg azt választ, akit akar. Ha egy 20 éves jobban megfelel az igényeinek, akkor válassza őt. Meg is tudom érteni.

Nő vagyok, de nekem sem kéne egy olyan nő, aki spermadonort lát bennem.

2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Ja egyébként a párom 36 éves, én 24 vagyok.


Ő is rengetegszer belebotlott olyan vele egykorú nőkbe, akiknek csak azért kellett volna, hogy valaki végre gyereket csináljon nekik, a másik meg hogy volt gyerekük és ő más gyerekét nem nevelné szívesen. Ezzel is egyetértek.

2013. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

31 éves nő vagyok. Nem gondolom így a fentit, de nem tudom, hogy mi lesz 5 év múlva. Szeretnék családot, rendes életet. De nem fogok akárkivel leállni. Sajnos a 30-as pasik, akik korban, értelmi, érzelmi szinten passzolnának a 30-as nőkhöz, többnyire már válik, és 1-2 gyereke már van. Ők csalódtak, mert huszonévesen, éretlenül belementek egy rossz házasságba. Vagy, már normális kapcsolatban élnek, ami megint ugye kizáró ok.

Tehát valóban nehéz megtalálni egy harmincas nőnek a társát. Emiatt lehet, hogy kompromisszumot kötnek. De ez nem jelenti azt, hogy veszélyeztetve vannak, milyen szó már ez? Nem egy faj a 30-as szingli női csoport. Egyébként, nyilván mindenki azzal fog együtt lenni, akivel szeretne, vagy, aki jut neki. De ne írjuk már azt, hogy az normális, hogy egy 40-es pasi egy 20-as csajjal akar kavarni. Lássuk be, itt sem a lelki kapcsolat a mérvadó, és sok 20-as nő (buta liba) belemegy, mert anyagi haszna van belőle. Senki ne mondja már azt, hogy egy fiatal, hamvas huszas, egy öregedő, családos, kopaszodó, fiatalságát hajszoló 40-50-es pasira vágyik, mikor a korosztálya tele van jobbnál-jobb pasikkal. Egyébként tényleg elkorcsult a világ!

2013. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az olyan pasik, mint az 5-ös hozzászóló barátja azért keresett huszas lányt, mert még nem akar gyereket. Ez rendben van, azért 10 év korkulönbség 20-30 éveseknél nem gond. De mikor már az apja lehetne a férfi a nőnek, ott vannak zavarok az agyban.
2013. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha szereti a nőt,kölcsönös a tisztelet stb. és a csaj valóban társat keres nem pótapát,szerintem nem jelenthet gondot mondjuk ha van 1 gyerek,részemről legalábbis.
2013. jan. 8. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz, neki egyáltalán nem lenne probléma a gyerek :) Nem ezért választott engem.


Egyébként meglepődnétek mennyi fiatal nő keres inkább 30-40 éves férfit. És nem anyagi haszon miatt. Jó biztosan van közöttük, aki ezért, de sokszor egyáltalán nem erről van szó. Egyszerűen a korosztályában nem talál magának megfelelőt. Egyre több az ilyen pár.

2013. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben 1-et értek,tényleg egyre többen vannak a nők között akik náluk 10-évvel fiatalabb pasit keresnek,tegyük hozzá,hogy erősen állapotfüggő hogy ki hány éves biológiailag,mert láttam 35 évest 50-nek kinézni ,és fordítva is!
2013. jan. 10. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!