Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40-es, egyedülálló, gyermektel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, egyedülálló, gyermektelen nő miért mászik bele mások házasságába?

Figyelt kérdés
Egyik közeli ismerősömről van szó, 41 éves, csinos és szeretne gyereket. Mégis nős férfi szeretője, pedig tudja, hogy a férj sosem fogja elhagyni a feleségét. Hogyan győzzem meg, hogy inkább az erre fordított energiájával magához illő párt keressen? vagy így szeretne terhes lenni? Azt meg gusztustalannak tartom, hogy ezzel tönkretegyen egy másik családot. Mit tanácsoltok?
2009. febr. 8. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy neki így jó, nem akar semmit a férfitól, csak jól érzi vele magát. ha ez a barátnődnek nem gusztustalan, akkor te hiába csinálsz vagy mondasz bármit.

Az is lehet, hogy titokban reméli, hogy mégis elhagyja a feleségét.

Biztos van valami bibi, ha 41 évesen még nem talált párt magának, bár lehet, hogy volt már házas, de erről nem írtál).

Hogy így szeretne- e terhes lenni? Hát, sajnos láttam már ilyet, nem foglalkozott vele, hogy tönkreteszi egy másik család életét.

Az nem lehet, hogy mellette Ő azért keresi az igazit? Gondolom egy nős férfi nem veheti el minden szabadidejét.

Szervezz neki esetleg duplarandit vagy irasd be egy társkereső oldalra, a nővérem is így találta meg a férjét és boldog.

2009. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem a házasságba mászik bele, hanem biztos szerelmes lett. És ha ebben partner a házas férj te nem tehetsz semmit.

Valószínű ha a férfi ebbe belement akkor valami nem stimmel otthon, és túl gyáva hogy rendezzeaz ügyeit.

Sokan meginganak még egy jó házasságban is de kevesen gondolkoznak a fejükkel.

2009. febr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen, valószínűleg szerelmes a barátnőd. Ilyenkor pedig mondhatsz neki, amit akarsz, úgy sem hallgat rád. Sajnos egyszer én is belementem egy ilyen dologba. 2 évig benne is voltam. Olyan szerelmes voltam, hogy nekem is mondhattak akármit, akkor sem léptem ki. Reménykedtem, hogy elhagyja a barátnőjét, de nem tette. Nagyon nehezen jöttem ki belőle. De szerencsére kijöttem, de a saját káromon kellett megtanulnom.

A család tönkretételéről meg annyit, hogy ha apucinak szeretője van, akkor ez a kapcsolat már rég tönkrement. Mert egy normális jó házasságban nem tartanak szeretőt az emberek. Könnyű Katát táncba vinni....

Nem mondom, hogy hagyd rá a barátnődre, de sajnos erre neki kell rájönni.

2009. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes. Valmi bibi van a batátnőddel, hogy még 41 éves létére nincs párja. Sajnos ez az egész mindkét féltől függ. Nem hinném, hogy egy házas férfi olyan könnyedén feladná a házzasságát ha jól érzi magát benne. TUDOM VANNAK KIVÉTELEK.
2009. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!