Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok? Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok? Szerelem, vagy szeretet és biztos jövő?

Figyelt kérdés

A volt barátom : szakítottunk mert úgy éreztem hogy elhanyagol... telt az idő most újra beszélünk, és ismét a régi önmaga, szeret. Sírt amikor beszélgettünk, úgy örült hogy ismét beszélgetünk és szeret. Ha más nem barátok maradunk.

Akivel randizok: Neki sokkal jobb munkahelye van, fix munkaidővel, kocsi.szeret, biztos jövőnk lenne együtt. De én nem érzem amit kéne, a pillangók nincsenek... nem stimmel a kémia.



Most megoldásnak látom a teljes eltűnést napokra, illetve a szünidőt hogy dönthessek, hogy melyik akar jobban...

Segítsetek!! Annyira rossz most!!


2013. jan. 8. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
szeretet és biztos jövö mert a szerelemböl is ez lesz elöbb utobb
2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem ne az döntsön, h melyikük akar jobban, hanem hogy TE melyiket akarod jobban..
2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tehát összefoglalva (nem a pénzre megyek!!!)

a volt barátommal megvan a kémia, nem tudtam elfelejteni, 8hónap után is ugyanúgy érzek. nincs annyi pénze, inkább tettekkel lepett meg mindig. Szeretem, szerelemmel.


a másik: nincs meg a szerelem, részemről, 3 hét után se érzem amit másnál pár nap után. Biztos munkahelye van, jól keres stb.

2013. jan. 8. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, önállóan nem tudnál megélni?
2013. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De. Csak ha azt nézed hogy több nyaralás, tárgyilagos dolgok.
2013. jan. 8. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval néhány nyaralásért megjátszanád, hogy szereted? Tudod, hogy az ilyet hogy hívják?
2013. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szó sem volt hogy megjátszanám magam ezért, az előző válaszadónak írtam hogy de megélnék egyedül is, csak így könnyebb lenne pl az ilyesmi!
2013. jan. 8. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kit választanék? Akit szeretek... de mivel már az elsővel nem vált be, így már nincs értelme hozzá visszamenni. Az ilyen kapcsolat úgysem fog működni a jövőben sem már. Az újat meg nem szereted, tehát vele sincs értelme lenni. Hagyd a p*csába, majd jön más. Egyedül amúgy is mindig jobb.
2013. jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pj0tr ***** válasza:

"tehát összefoglalva (nem a pénzre megyek!!!)"

ugyanakkor: "Akivel randizok: Neki sokkal jobb munkahelye van, fix munkaidővel, kocsi." Ez volt az első amivel jellemezted...

De a második mondatod sem múlik el a vagyoni helyzet említése nélkül: "szeret, biztos jövőnk lenne együtt."

Csak én érzem az ellentmondást?

2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!