Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutogassam az új barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutogassam az új barátnőmet a haveroknak, ha duci? Nem ciki előttük?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mutogassam az új barátnőmet a haveroknak, mert duci, ez szerintem nagyon ciki, de nagyon szeretem
2013. jan. 8. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér...
2013. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

miért kell mutogatni a haveroknak?

a trükkje: kivágott felső + lejtesz vmit csak vigyázz nehogy háttal a többieknek hajoljon le érte.

2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi ez ? Iphone? Ha szar a színe nem mutatom meg nekik???
2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
46%
nem ciki.ha szereted!az én feleségem is sokatt hízott a 2 gyerek után.nekem is ciki volt vele mutatkozni!
2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez kamu, tutira :D
2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

remélem kamu és nincsenek ilyen emberek.

ha duci és zavar ne járj vele

ha szeretnéd nem zavarna ez se és leszarnád mit gondolnak... egy csajjal nem menőzni kell...

2013. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mutogatni... :DDDD

Te mekkora kretén vagy öcsém!!!

Jézusom... Bazári majom, hogy mutogatni kell?

A barátnőd nem? Minek vagy vele együtt, ha nem tiszteled?

Kihasználod azt a szerencsétlen lányt, utána meg ő is azt fogja majd duzzogni, hogy mekkora parasztok a pasik, mert ilyen fatökű kis majmok mutogatni akarják a barátnőjüket.

Ne legyél már bunkó köcsög!

Ha félsz a barátaid véleményétől, akkor egy, azok nem is a barátaid. A másik fele pedig, ha zavar, hogy duci, akkor minek jöttél vele össze?! Kurogatni jó? Lehet, hogy valaki teljes szívéből szeretné azt a lányt, te meg tárgyként kezeled és mutogatnád...

Megáll az eszem, elhűlök, szégyenlem, hogy férfinak születtem...

2013. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy szégyenled a barátnődet akkor minek vagy vele ha nem mered bemutatni haverjaidnak nem kell adni mások véleményére.
2013. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne mutogasd.
2013. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, akkor minek jöttél össze vele? Én csak olyan lánnyal járék, akihez tudok vonzódni testileg is, de te tuti nem vonzódsz hozzá testileg, mert akkor vonzónak találnád és nem szégyellnéd a barátadi előtt sem.
2013. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!