Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Olyan pasi, aki iránt egyátalánne éreztek semmit vagy egy számodra isegen férfi csókolgatna, simogatna. Petting, akkor feligulnátok?

Figyelt kérdés
Szóval azt akartam ezzel mondani, hogy érzelem nélkül te le tudnál feküdni egy pasiav vagy élveznéd e vele a sex-et esetleg az előjáték során fel tudnál-e izgulni.
2009. aug. 28. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fel tudna izgatni, ha nagyon akarna, de az is biztos, hogy nem feküdnék le egy ismeretlennel, vagy olyannal, aki iránt nem érzek semmit.
2009. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fekszem le senkivel akibe nem vagyok szerelmes és nem a párom. Idegen pasik nem nyúlkálhatnak hozzám.
2009. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy ügyes férfi biztos fel tudja izgatni a nőt,bármennyire is idegen.Engem is biztos fel tudna izgatni,tiszta kémia az egész.De az hogy nem vágyok ilyen kapcsolatra és nem feküdnék le így senkivel az is tuti!
2009. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feküdnék le vele,az tuti...
2009. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

ha konkrétan az egyéjszakás kapcsolatra gondolsz akkor nekem volt már, és megvan annak is a maga varázsa és nagyon jó tud lenni. volt h rövid ismerettség után, volt h régebb óta ismertem, de érzelem nem volt.

úgy én sem mennék bele h egyáltalán nem ismerem.

2009. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Egy barátnőm et mondta: "sosem feküdnék le olyan pasival, aki iránt semmit nem érzek. De mikor oda kerülünk mindig szerelmes vagyok, ha csak fél órára is!"

Nem tudom, van akinek a testi izgalom elnyomja az érzelmi hiányt.

Nekem még nem volt ilyenben részem(valszeg már nem is lesz), én valahogy először ismerkedtem, aztán csók, aztán a stb.

2009. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!