Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal Nő és idősebb Pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal Nő és idősebb Pasi? Fiatal Férfi és idősebb Nő?

Figyelt kérdés

Nem rég fel jött egy érdekes téma a barátommal. Azért is érint érzékenyen, mert az egyik legjobb barátnőm is hasonló helyzetben van. Egy idősebb ember a párja. Tudjátok mikor valaki valakinek anya/apja lehetne a másik. És a barátomról tudom ,hogy neki annak idején volt egy kis kalandja egy idősebb nővel. Ő büszkeségnek tartja. Szerintem pedig undorító. Nem vagyok se prűd,se régimódi semmi ilyen,csupán nem tudom elképzelni ,hogy egy 15 éves gyerekre, hogy képes rámászni egy 40 éves nő, mikor egy korú gyerekei vannak...

Más ezt ,hogy látja? Persze ott a "büszkeség"... vagy ez csak nézőpont kérdése?

Hozzáteszem engem sosem érdekeltek a sokkal idősebb férfiak,lehet nem vagyok egyedül,bár az is lehet sokkal inkább mint gondolnám. Ki hogy látja a kérdést?


21/L


2010. jan. 6. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

pasi legyen idősenn 2-4 évvel

nekem ez a tökéletes


idősebb pasi hozzámérne,lehet elhánynám magam

fiatalabb pasi meg még gyerek,nem vagyok pedofil

te gondolkodásmodod a normális,nyugi

22/L

2010. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Én egy fiatalabb pasival el sem tudnám képzelni az életem,ez olyan hogy pl egy alacsonyabbal sem:)nem tudom hogy miért.Legyen max 5 évvel idősebb a pasi.De azért az durva szerintem ha valakinek a barátja az apja lehetne...16/L
2010. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fúúúúúúú ez egy nagyon kérés. Végérvényben tényleg nézőpont kérdése az egész és a megfelelő felfogás sem hátrány.

Ha két ember szereti egymást akkor nincsenek korbeli különbségek. A szerelem nem korhoz kötött és hogy épp kibe szeret bele azt megint nem magunk döntjük el sajnos.

Tényleg fura hogy egy 40 éves nő mit lát egy 15 éves " gyerekbe " de megnézed a mostani 15 éveseket hát egyes 25 éves pasi elbújhat mögöttük. Ez attól is függ hogy ki hogyan éli a korát attól függetlenűl hogy a nő 40 éves tarthatta magát olyan jól hogy kinézett akár 25 évesnek is sok barátnőm van aki így él. Szerintem ezek a dolgok inkább csak korban eltérőek de nagyon egyébként abszúlt összeillő páros lehetnek.

2010. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban mindig is izgatott a gondolat, hogy egy idősebb nővel veszítsem el és még most is el tudnám fogadni ha egy kicsivel idősebb lenne a párom, de azért a tizen, huszonéves korkülönbségek nekem nem szimpik.

Mondjuk a fő kérdés az egy ilyen kapcsolatnál, hogy mi lesz késöbb, mert egy pár évig biztos tud jól működni a dolog, de amikor az idősebbik fél nagyon el kezd öregedni, akkor kérdés hogy a fiatalabbik vonzónak találja e még. Persze mondják, hogy a szerelem mindent legyőz, de azért csak megfordul a fejében egy idő után, hogy ő tulképp mit is keres egy apja-anyja korabeli egyén mellett ennyi idősen.

2010. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Fiatalabb fiúk!:D

19/L

2010. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az én párom 15 évvel idösebb, amikor megismerkedtünk hazudott a korával kapcsolatban, és amikor kiderült, már régen szerelmes voltam, igy megbocsájtottam, és eggyütt maradtunk. Most lassan egy éve vagyunk eggyütt, és tökéletes párkapcsolatunk van!Soha nem veszekszünk, és a sex is tökéletes:)
2010. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jan. 8. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Köztem és a párom között közel 7 év van. Én már azt is majdnem sokaltam, mikor találkoztam vele, de végül is nem érzem ezt a majd 7 évet. Ő az idősebb. A nővérem és párja között 13 év van, náluk is minden rendben, a fiú javára van a korkülönbség. A párom keresztanyja és keresztapja között körülbelül 25 év volt. Szintén a férfi javára. Sajnos a férfi már meghalt. Ezen elgondolkodva gondolom azt, hogy a 20 év fölötti korkülönbség, főleg ha az a férfi javára van, túl sok, mivel a férfiak átlag életkora amúgy is alacsonyabb, habár nem törvényszerű. Soha nem kezdtem volna én egy nálam több, mint 10 évvel idősebb férfivel, eddig azért nem mert a barátom előtt még csak 20 körül jártam és akkor még úgy gondolom hatalmas különbség már a 10 év is. Gondolkodás, életcélok. A 20 éves lány még bulizna, de a 30-35 éves férfi már nem biztos, az már gyereket szeretne, a lány még nem. Egyébként soha nem tudtam elképzelni, hogy egy 20-as éveiben járó ember, miért tartja szépnek egy 50 éves ember testét...Bocsássanak meg az 50 évesek, nem bántásként írom. És én sem értem, hogy mit akar egy 40 éves egy 15 évestől?! Komoly kapcsolatot? Talán még most 1-2 évig megtarthatja, de a 40 éves teste egyre ráncosabb lesz egy tizenévesnek.
2010. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a párom 18 évvel idösebb és nagyon jol megvagyunk. Ha két ember igazán szereti egymást nem számit a kor.
2010. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!