Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg, hogy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy normális, ha az ember 16 évesen még nem járt senkivel. Biztatása, személyes élménye lenne esetleg valakinek? :/

Figyelt kérdés
Én már kezdem hülyén érezni magam egy olyan osztályban, ahol kb minden csajnak pasija van. Én is voltam 1 randin szeptemberben, de nem tetszett a srác, most meg már azt érzem, hogy én nem tetszem senkinek. Mintha valahogy egy fiút se találnék ... igazinak? Tudom, hogy mire megy ki minden kis találka, és én nem akarok olyan lány lenni, de lassan már a magányos farkas kategóriába sorolnak és irtó ciki.
2013. jan. 9. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kezdtem először járni egy fiúval, bár ne tettem volna.. Egyáltalán nem ciki, hogy még nem volt senkid. Azt kívánom neked hogy találj egy olyan fiút aki kellőképpen megbecsül, szeret és akkor nem lesz hiábavaló a várakozás :)
2013. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
16 vagyok, lány, és még nekem sem volt fiúm, nyugi, nem vagy egyedül. :) Sok más ennyi idős lányt ismerek akinek még nem volt pasija. Szerintem ez egyáltalán nem ciki, ha az ember jár valakivel akkor azért járjon vele mert tetszik neki a személy és ne azért mert kell. :)
2013. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én 20 éves koromig még csak nem is csókolóztam senkivel, egy randin sem voltam. A fiúk inkább haverként néztek rám, hiába akartam már kapcsolatot. Aztán 20 éves koromban megismertem egy fiút, akibe egyből belezúgtam. Pár hónappal később szerencsére ő is úgy látta, hogy több van köztünk a barátságnál, és összejöttünk. 3 éve együtt vagyunk, már egy albérletben élünk, közös jövőt tervezünk. Semmivel nem tartok hátrébb, mint azok a barátnőim, akiknek már 15-16 évesen volt barátjuk. Sőt, sokan közülük szinglik most, és van aki nem is képes normális kapcsolat kialakítására, mert tiniként havonta váltogatta a partnereket, és évente több sráccal is ágyba bújtak (gimis korukban). Én örülök, hogy kimaradtam ebből.

16 évesen még abszolút semmiről nem maradtál le - nem azt mondom, hogy az én példámat kövesd, és te is 20 évesen csókolózz először, hiszen én sem önszántamból tettem így, de most már úgy érzem, tök mindegy, mi volt régen. Az a lényeg, hogy most boldog vagyok.


Legyél türelmes, hidd el, megtalálod azt a fiút, akivel ki tudsz alakítani egy kapcsolatot. Lehet, hogy jövő héten, lehet, hogy két év múlva. Egyik sem lenne ciki. Az a ciki, ha valaki 16 évesen már sok sráccal volt. A lényeg, hogy ne ugorj bele egy boldogtalan kapcsolatba csak azért, hogy ne lógj ki a sorból.


23/L

2013. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 17,5 évesen jöttem össze az első barátommal. De addig még csak nem is hiányzott, hogy pasizzak. Most vagyok 28, a harmadiknál tartok és remélem, ez így a végleges.


Ne aggódj, nem késtél le semmiről :)

2013. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18 évesen volt először pasim,nem ciki,és nem bánom hogy nem előbb történt...
2013. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16 éves koromban fiú létemre nem jártam még senkivel :-P (Bár pótoltam bőven utána ... :-D )
2013. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a kommentekért ;) én is próbálok így gondolkodni, hiszen nem egy ember mondta már, hogy "nyugi, majd ha itt lesz az ideje", de pardon, k*rvanehéz ebben a világnak tininek lenni, mikor a legjobb barátnőim is vagy nyaggatlak, vagy ha jobban ismernek, legalább noszogatnak, hogy ugyan, szerezzek már valakit. én meg nem szeretnék kavarni. legalábbis nem úgy, hogy az első rendes kapcsolatom lenne. csak hát tud zavarni, mikor mindenki a pasis programjait szervezi én pedig kerülném a témát... :P köszi még egyszer!
2013. jan. 9. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

"de pardon, k*rvanehéz ebben a világnak tininek lenni"


Tényleg szörnyű, hogy milyen problémáitok vannak :-S

2013. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mindenki a maga problémáját éli meg a legnagyobbnak ;)
2013. jan. 9. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi. Tudom, nehéz, amikor az ember maga alatt van, meg könnyű azt mondani, hogy minden rendben lesz, meg nem vagy defektes... én 23 éves vagyok, másfél hónappal a 23. születésnapom előtt jöttem össze a barátommal, és ő nekem az első minden téren, azelőtt még csak kézfogás sem volt senkivel, és azt hittem, engem senki nem fog szeretni. Egyszerűen csak kivársz vagy nem vagy olyan szerencsés, mint mások, de ne add fel! Azoknak a véleményére meg ne adj, akik emiatt cikiznek, mert felszínes hülyék!
2013. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!