Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítéli el a rockzenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el a rockzenét kedvelő srácot a lányok 90%-a, még akkor is ha a srác normális kinézettel rendelkezik? (nem általánosítás, csak személyes tapasztalat a velem megtörténtek, és az általam látottak alapján)

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 15:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
én nem itélem el :) inkább ők néznek engem műveletlennek meg butának, mert adok magamra, és nem együtteses pólókban járok, szolizok, és műkörmöm van. ettől még nem hülye vki..
2011. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát én nem így gondolkozom. nem ítélem el semmilyen formában azokat akik másféle zenét hallgatnak meg akik nem járnak zenekaros pólóban ( hisz énsem teszem azt :) ) de a jóindulatért cserébe viszont mindíg megkapom a köpködést, meg a szájhuzgálást, és ami a legjobbam fáj: az előítéletet.
2011. júl. 3. 15:37
 3/22 anonim ***** válasza:
Én imádom a rock zenét. Nem nézek le senkit azért, mert ilyet hallgat. Mindenkinek megvan a maga ízlése. Csak azt nem tudom elviselni, mikor valaki "rokkerkedik" és az a tipikus rocker viselet párosul hozzá(igénytelen). De te írod, hogy nem vagy igénytelen. Hát akkor nem tudom, te milyen környezetben élsz...
2011. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, én nem igy gondolom.. és vannak még rajtam kivul páran ilyenek.. :)
2011. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Őszintén én sem szeretem a rockereket, de inkább azért mert nem lehet velük beszélni. Mert én ugye nem vagyok az és akkor már olyan kívülállónak érzem magam, mert ők mások és ezt érzékeltetik is... Szóval ez meg a másik oldal, hogy én próbálom, de ők nem.
2011. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én Tankcsapdát imádom. De sima ruhákban járok, úgy öltözök mint mások.. JA NEEEM!! bocsi nem, egyáltalán nem. a legtöbb fiú osztálytársamnak ki van a segge a gatyából, gagyi kockásövük van, de azis olyan laza hogy mindjárt leesik a gatya róluk. hát, akkor inkább legyen rocker, minthogy így öltözzek.

nincs kockás övem, nem hordok bő gatyát. xDD de ugyanúgy öltözök mint a többiek, hajam is rövid. Nemhiszem hogy nagyon itélkeznének fölöttem.

14/F

2011. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

egy sztori.: volt egy lány... hogy is kezdődhetne másképp :D szóval volt egy lány. csaptam neki a szelet, és őis kedvelt engem. DE! szóba került h milyen zenét hallgatok. belinkeltem neki ezt: http://www.youtube.com/watch?v=eGXmUgEp2Mc

erre mondja h ez egy rockzenekar nem? mondom igen az. erre ő h ő nagyon nem bírja a rockereket stb...innentől kezdve már alig írt nekem, és azóta nem is beszélünk :\

2011. júl. 3. 15:45
 8/22 anonim ***** válasza:

Elítélni? Viccelsz? Én pont olyannal nem tudnék járni, aki a rockot nem tartja zenének vagy hallgathatónak, az már a csúcsok csúcsa, ha neki (is) ez a kedvenc műfaja.

Pont egy hónapja esett meg velem, hogy megtetszett egy srác, és amikor kiderült róla, hogy egyezik a zenei ízlésünk, még jobban oda voltam érte. (Rajta sem látszott nagyon, és én sem tökfeketében szegecsekkel járok.)

Egy szó mint száz, rossz felé keresgélsz, rossz típusú lányokkal találkozol. Ez az "elítélek valakit a zenei ízlése miatt" dolog nekem amúgy sem szimpatikus.

20/L

2011. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Rám is mindig csodálkoznak, elég nagy rockzene szerető vagyok, ugyanakkor műköröm, szoli, módjával, de akkor is. :D Sőt, szeretem a pink és lila cuccokat, alig járok feketébe, mégis mindig büdösrokker vagyok. :) Nem baj, mostani "kiszemeltnek" nincs ezzel baja, neki énekeltem már becsiccsentve néhány Rammstein számot, meg tomboltam már végig vele Auróra koncertet talpig rózsaszín műkörömmel és táskával. (:


18L

2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én minden zenét meghallgatok, és mivel unokabátyó basszeros, hát alap a rock is. Ő pl egyáltalán nem igénytelen, pedig él-hal a rock zenéért, igaz volt egy időszaka amikor, fekete cuccok, hosszú haj stb.


Az ilyen lánykákat, helyedben kerülném, mert egy normális embernél nem az a lényeg milyen zenét hallgat a másik, hanem a személyisége ésegyéb.

Személyes: öcsém folyton Rammsteint *jólírtam???* hallgat. Rühelltem. Barátom dettó ugyanazt hallgatja. Nem szeretem a zenéjüket, de kezdem megkedvelni pár számukat. A barátom hatására.


Lényeg a lényeg, h olyan társat kell keresni, aki nem a zenei stílusod alapján ítél meg, mert elég valószínű, h ezt a felszínességet soha nem gyűri le.


UI: engem nem egyszer "rokkereztek" le, mert full feketében, koncis pólóban jelentem meg suliban. Namost, fekete ruha azért mert szar kedvem volt, koncertpóló meg nem is rock konciról hanem vmi turis *n* szépség, a 60-as évek bestjeivel, angliából. Ja igen általában "hippi"-znek xd

Az emberek butik *w*

2011. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!