Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem megszólítani. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megszólítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú. A gimibe minden nap látom, van hogy naponta többször is... Mindenki mondja, hogy köszönjek, de nem merek. Egyik legjobb barátnőm ismeri, ők néha-néha köszönnek egymásnak, de ha velem van, nem mindig... Nincs bátorságom.. Mit tegyek?

2013. jan. 9. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szedd össze a bátorságod és köszönj máshogy nem fog menni
2013. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be fb-n és beszélj ott vele.
2013. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már ismerősök vagyunk, de ő csak hétvégéken van fennt, mert hétközbe mindig van programja (foci,hangszer,néptánc...)


De akkor köszönjek, ha egyedül vagyok és ő is, vagy baj ha van mellettem mondjuk az a lány, akit már írtam?

Bátorságot hogy gyűjtsek?

2013. jan. 9. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát köszönj neki akkor is mikor melletted van a barátnőd, és akkor is ha nincs. Mivel általában illik köszönni persze nem mindenkinek de mivel neki szoktál ha melletted van a barátnőd így illik akkor is ha nincs ott, és egy kis mosolyt el is ereszthetsz
2013. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hole Hunter ***** válasza:
Ha mosolyogva ráköszönsz, akkor sem fog történni semmi. A nagyobb bátorság inkább ahhoz kell, hogy az egyszerű köszönésből társalgás/ismerkedés is legyen. Sok sikert!
2013. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de mi bajod lesz ha beszélsz vele :D?
2013. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a bátorság kérdést sajnos neked kell megoldanod. De annyit még tehetsz ha ez sikerült hogy amikor köszönsz és épp elmegy melletted vagy ott állsz mellette, hogy szeliden rámosolyogsz és enyhén megérinted a karját, nem a kezét hanem a karját lehetőleg könyék tájékon.

Nekem amikor egy lány ezt csinálta nálam bejött

22 F

2013. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen a "fiú". Lehet neked jobb ha melleted áll a bnőd és úgy köszönsz, de neki lehet meg lerohanásnak tűnne ha ketten áltok előtte. Kettő az egy ellen nem ér! :D Bár engem nem zavarna.

Nem rossz amit mondott valamelyik előttem lévő, eleinte csak szimpátia kimutatása tekintettel, arcmimikával aztán ha úgy érzed mehet tovább.

2013. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már összeszedem a bátorságom! Tudom mikor ér be suliba, és majd akkor megyek a büfébe! Köszönöm, aranyosak vagytok, jól esett!:)
2013. jan. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!