Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan kapcsolatban, hogy mindennek lehordtátok egymást? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Mi is igy vagyunk, valahol elromlott a kapcsolat úgy 3 hónapja.Persze nem mindig beszélünk csúnyán egymással de néha előtör. Szeretjük egymást de ha már átléptünk ilyen anyázási határokat is talán nem sokat ér már vagy nem megjavitható...nem tudom
2013. jan. 9. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
velem ilyen még nem fordult elő...
2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen kpcsolatom ami elfajult. Nem tudtam tisztelni a tettei után, azért hordtam le nem egyszer.. Természetesen szakítottunk.
2013. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol a fiú a vita hevében nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Ilyen volt a családi háttere, náluk ez ment. Nekem meg nagyon rosszul esett, hiszen viták mindig lehetnek, de a tisztelet maradjon meg.

Engem ne hordjon el senki mindenféle büdös k.urvának.

Aztán persze még ő volt megsértődve, hogy még hányszor kérjen bocsánatot?! Szakítottunk.

2013. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit tennétek megjavitanátok vagy eldobnátok?
2013. jan. 9. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, egész sokáig bírtam (kb. az utolsó 6 év!!! telt így). Eleinte fontos volt nekem annyira, hogy mindig én kértem bocsánatot, tök függetlenül attól, hogy melyikünk bántotta a másikat, mert ki akartam békülni. Aztán egy idő után kapcsoltam, hogy b*sszus, hát mi vagyok én, hogy én kérjek elnézést, ha ő hülye volt... Egy alkalommal történt, hogy ezt nem tettem meg, annak a beszélgetésnek lett a szakítás a vége.

Meggyőződésem, hogy a párkapcsolatnak akkor van értelme, ha nem csak szeretitek, hanem tisztelitek is egymást. Akit pedig tisztelek, arra nem anyázok. A helyedben dobbantanék, mielőtt még meg is pofoz.

2013. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én nem vagyok az ilyen lehordós,káromkodós típus.De a volt barátom egy hülye volt,folyton káromkodott velem,rondákat mondott.(persze én is hülye voltam,hogy eltűrtem) Ezért gondoltam én is így beszélek vele veszekedéskor,hátha észreveszi magát vagy akármi.Hát egyre jobban elfajultak a dolgok...Aztán persze szakítás lett a vége,de nem emiatt.
2013. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam, kb. 16 éves koromban. Mi lett a vége? Most 26-27 évesek vagyunk, szilveszterkor összefutottunk egy házibuliban és egy 3 feles vodka után ezen röhögtünk, hogy mit össze vergődtünk:D
2013. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!