Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan keressem?

Figyelt kérdés

15 éves fiu vagyok és szeretnék végre egy barátnőt..

Hol és hogyan keressem?

Léci kíméljetek a hülye beszólogatós válaszoktól..


2013. jan. 9. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

14/f


Legyen önbizalmad. Ha az nincs, akkor kampec.

Nézz ki valahogyan... ez külön téma...

Legyen jó beszédkészséged, légy korod ellenére férfi, de romantikus is. :D Ha randira hívod, ne azt mond, hogy lenne-e kedved randizni, hanem: "Lenne kedved eljönni ide x időpontban?" vagy "Találkozunk itt és itt ekkor és akkor?" Tehát jól bánj a szavakkal. Az ilyen plázapics@'knak csak a kinézet a lényeg, azoknál ne nagyon próbálkozz. Nyomorék az összes :)

Nem nehéz, csak bele kell gyakorolnod magad.

Hello! :D.

2013. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Helyetted nem tudunk élni ne haragudj. Meg minek sietteted? Nekem 21 évesen nem volt még komoly kapcsolatom, 1-2 hétig kavartam a csajokkal aztán szevasz. Minek akarod te siettetni, hogy elmondhasd a haveroknak, hogy van barátnőd? Menőbbnek éreznéd magad, vagy minek? Szard le, majd jönnek a szituk maguktól, fölöslegesen görcsölsz ilyesmiken.
2013. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kinézel egyet azt odamész

mondani könnyebb mint csinálni de ha már ott vagy akkor megy magától

2013. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy, hogy csak úgy lehet. :D


Itt inkább az alkalomra kell várni, ha komoly kapcsolatot akarsz. Ha találkozol az alkalmas nőszeméllyel, úgy is tudni fogod hogy most kell lépni. Ha így elhatározásból próbálsz, abból csak felesleges gürcölés és szívás lesz.

2013. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Gondolj bele abba, hogy csak ott vagy, és mondod a szöveget, és nem történik semmi gond, eljön veled majd randira. Csak erre koncentrálj, legyen ez a szemed előtt, és nem az, hogy elküld. Amúgy nem is tudom melyik válaszolónak igaza van, mi nem tudjuk ezt helyetted megtenni.

2013. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: tudtam h lessz egy ilyen kérdés h csak menőzni akarok-e de nem!! Csak szeretnék valakit aki szeret és én is szeretem
2013. jan. 9. 20:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi első :)
2013. jan. 9. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy van már jelölt?
2013. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs.. Volt egy lány akibe 9 éve szerelmes voltam de most jött össsze vkivel .. és kiábrándultam belőle
2013. jan. 9. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
most ő a szemét mert 9 évig nem léptél?
2013. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!