Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl messzire mentem szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl messzire mentem szerintetek? Én képzelem be magamnak vagy tényleg akar tőlem valamit a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel a suliban régóta flörtöltünk,majd hétfőn leszólított és azóta minden szünetben találkozunk és ismerkedünk.Hétfő óta arcra puszival köszöntjük egymást,a fiú hétfő óta többször hozzámért. Megsimogatja a hátam, a vállam van,hogy átölel. Ma mikor bekísértem mert neki volt utolsó órája,megint arcra puszival köszöntünk el,de én adtam neki egy szájra puszit,de ő nem kölcsönözte. Meglepetten rám nézet majd mondta köszönöm.Amúgy a fiú haverja tesz több olyan megjegyzést,hogy majd segít nekünk bármiben.. 17,5/L 20/F
2013. jan. 9. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
akar tőled valamit, nem vitás
2013. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez már fél siker :D
2013. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Túl messzire mentem a szájra puszival? félek,hogy valami buta r*bancnak néz vagy valami,meg ezután mit gondolhat a haverja rólam.A haverjával mindent megbeszél,mert szünet végén mikor megy a haverjával órára többször hallottam,hogy a srác megkérdezte,hogy na mi volt a csajjal?
2013. jan. 9. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
dehogy is :D szerintem aranyos lánynak tart... :D
2013. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem :D
2013. jan. 9. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, tökéletesen csináltál mindent! :) Szerintem csak meglepődött, hogy te lépted ezt meg, ennyi az egész! Egyébként azóta beszéltetek már? Mert ha nem akkor legközelebb ha találkoztok vagy beszéltek akkor hozd fel, hogy "meglepettnek tűntél" és akkor vele is megbeszélheted ezt a dolgot.
2013. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszéltünk mert neten még nem beszéltünk,tanul délután meg én is a vizsgák miatt..
2013. jan. 9. 21:13
 8/8 A kérdező kommentje:
És akkor messzire mennék ha legközelebb ha arcra puszit akar adni,megint adok neki egy szájra puszit?
2013. jan. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!