Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigivagyok kérdése:

Normális, hogy ezt akarja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves vagyok és a barátom is.Nekem szüleim nem engedik meg,hogy együtt aludjunk mert szerintük korai,de már ismerjük egymást 3 éve és 6 hónapja járunk!A barátom többször mondta,hogy neki ez így nem jó ő nem vágyik ey ötéves kapcsolatra és egyhéten minimum egyszer aludjunk együtt.Prbóáltam elmagyarázni,neki,hogy nem engedik de csak mondta hogy mér nem mondom meg nekik a magamém stb.. és menjek csak úgy el otthonról.. meg volt már szó h ezért szakítana is sőt meg is tette de aztán kibékültünk.. mert elv szeret. De ez mindenapos veszekedés

Vélemény?



2013. jan. 11. 01:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Egy hülyegyerek miatt ne rúgd össze a port anyádékkal, rájuk mindig számíthatsz. Ha a barátod annyira szeretne, akkor megértené ezt, de nyilván csak meg akar fektetni már végre.
2013. jan. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Tizenöt évesen nem kell együtt aludni. Ha épp úgy hozza az alkalom, akkor lehet, de nem mindig.. És nem heti rendszerességgel.. ugyanmár. Értesd ezt meg a barátoddal. Ha ez miatt szakít, akkor hagyd, hogy menjen, mert még kis p*cs.:)
2013. jan. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális, de nem egy nagyon toleráns viselkedés.


Normális, mert nyilván vágyik rá, hogy veled tölthessen egy-egy éjszakát; nem toleráns, mert nem veszi figyelembe, hogy amit csinál, attól te csak egy ütközőpont leszel közte és a szüleid közt. Azt nyilván ő sem akarhatja, hogy úgy feküdj ott mellette, hogy közben feszült vagy és parázol a szüleiden. Próbáld meg a tudtára adni, hogy ez neked feszültséget okoz. Másrészről ha te is vágysz rá, akkor próbálj meg kitalálni valami alternatívát, hogy érezze, hogy megteszel mindent, amit meg tudsz. Nem ismerem a körülményeiteket, de próbálj meg kettesben lenni vele, nála vagy nálatok, ha ez kivitelezhető, ottalvás nélkül.


Lefeküdtetek már egymással? Vagy pettingeltetek? Hol tartotok ilyen téren?

2013. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmü hogy csak meg akar fektetni. Ha annyi esze lenne amennyi nincs, akkor megértené, hogy korai ez még. De én a helyedben lelépnék tőle... ha mosti lyen késöbb még roszabb lesz.
2013. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Sajnos az már meg volt tehát nem hiszem,hogy az lenne már a szándéka..:( De ő állítása,az hogy nagyon nagyon szeret és,hogy neki milyen jó lenne 1 héten egyszer legalább egymás mellet elaludni.. Mert szerinte még az is kevés és a barátai mindenki akinek van bnöje rendszeressen együtt alszanak.Azt mondta többet nem szakít de állandon mondja és amikor mondom jó most már mennem kell haza akkor bunkó lesz és hajtogatja,hogy ez neki így nem jó és mér nem tudom a szüleimmel ezt megértetni.. Többször vesztem össze ez miatt velük és mostanra elég rossz lett a kapcsolatom :( Nem tudom,mit tegyek nagyon szeretem nem tudom ott hagyni!
2013. jan. 11. 02:12
 6/33 anonim ***** válasza:

Ha nem áll le ezzel, arra rá fog menni a kapcsolatotok jóval azelőtt, hogy a dolog idővel megoldódhatna valahogy. Próbálj vele komolyan beszélni erről, és semmiképp ne sértődötten vagy védekezve. Csak mondd el neki őszintén, amit nekünk elmondtál, hogy mennyire szereted, és hogy meg kell értenie, hogy ez egyelőre kívül van a hatáskörödön, és csak nehezebbé teszi az egészet azzal, amit művel ilyenkor. Kérd meg, hogy ha szeret, akkor ne ezen bukjon el a kapcsolatotok.


Ha nem érsz el semmit szép szóval, akkor nem nagyon tudsz mit tenni az ő oldalán.


A szüleidén még lehet esélyed, de próbálkozz inkább anyukáddal, valószínűleg ő lesz a megértőbb. Próbáld megbeszélni vele, hogy nincs miért visszatartaniuk vagy félteniük, ha le akarsz feküdni a sráccal, azt úgy is meg tudod tenni, hogy nem alszol nála, és ha nem is minden héten, de alkalmanként egyszer engedjék meg, hogy ott aludj és ne kényszerítsenek rá, hogy sztorikat kelljen gyártanod.

2013. jan. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Mókusgyilkos ***** válasza:
71%

dehogy nem az a célja.. túl kevés neki az h néha napján bekergetheti a lompost.. nincs mivel villogni a haveroknál.

kukába vele :) [akkor voltál a hülye amikor először lefeküdtél vele :)]

2013. jan. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

"a barátai mindenki akinek van bnöje rendszeressen együtt alszanak"


Tipikus kamu szöveg. Egy 15 éves, kanos fiúnál a nagyon, nagyon szeretlek, igazából annyit jelent, hogy: Dugjunk már, dugjunk már, dugjunk már!!

2013. jan. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni,és elmondtam milyen rossz,hogy otthon mindig ez miatt veszekszünk meg minden de egyszerüen nem tudja felfogni..
2013. jan. 11. 02:31
 10/33 A kérdező kommentje:
meg előre megírja ha nem alszok ott összeveszik velem
2013. jan. 11. 02:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!