Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete44 kérdése:

Normális dolog az, ha valakinek a párja tudni akarja a másik facebook jelszavát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mi a barátnőmmel tudjuk egymásét...nos akkor mi van. nincs rejtegetnivalónk
2013. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Alexandra0908 ***** válasza:
nem.de az se normális,h.kilépkedsz folyton.ha nincs titkolni valód akkor maradj bejelentkezve...úgyse fogja érdekelni,ha nem talál semmit.
2013. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is tudom a barátnőm jelszavát. De nem féltékenység vezetett erre... Még csak nem is az, hogy a nevében irkáljak mint egyesek... Egyszerűen csak tudom és kész. (Van amikor éppen eszik, én meg a gépnél ülök és ír neki valaki, akkor szól az ágyról vagy a nappaliból, hogy írjak már a nevében, mindjárt jön. )
2013. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem így nem. Mi a párommal megadtuk egymásnak, de egyikünk sem kérte. Ha valakinek meg akarom adni a jelszavam valamiért, akkor megadom, de ha ő nem akarja az övét, nem követelhetem rajta.

Ha már tényleg megvan a bizalom amúgy sem olyan dolgok fognak számítani, hogy tudjuk-e azokat a hülye Facebook jelszavakat.

Ha meg pont hogy nincs bizalom, és van valami titkolni való, akkor épeszű ember nem a Facebook-ján hagy nyomokat.

2013. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bennem fel se merült soha, hogy bármelyik eddigi komoly kapcsolatomban tudnom kéne a barátom jelszavait és én sem adnám meg. Ha ezt külön kérné? Nagyon hülyén néznék... szóval nem, nem normális dolog szerintem. Ha ilyennel állna elő a párom, azt hinném, hogy egy paranoid idióta.
2013. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi a párommal tudjuk egymásét,de soha nem turkálunk a másikéban.

Nincs ezzel gond,ha az embernek nincs mit takargatnia.Én bízom annyira a páromban,hogy tudhatja a jelszavam,pedig utálom az ilyesmit,vele kapcsolatban azonban nem bánom,hogy tudja.

2013. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A konkrét helyzet az, h mi is tudjuk egymásét, de én sose lépek be az övébe, ő viszont szinte minden nap, és egyfolytában ellenőrizget, és engem ez zavar. Ha pedig megváltoztatom a jelszavam, akkor nekem rejtegetni valóm van és teljesen kiakad, pedig egyszerűen csak nem akarom, h turkáljon a dolgaim között.
2013. jan. 5. 11:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Így pláne gáz. Mi a párommal azért tudjuk egymás postafiókjaihoz (nemcsak facebook) a jelszavakat, mert sokkal praktikusabb így, ha valamelyikünk nincs gépközelben (nekünk nincs telefonos net előfizetésünk, a munkahelyen sem lehet netezni) és várunk valami fontosabb üzenetet, vagy éppen minél előbb intézni kellene valamit, akkor csak szólunk a másiknak, ha az épp otthon van.

De mi nem szoktunk egymás megkérdezése nélkül kutakodni, meg "csak úgy" belépni sem.

2013. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!