Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, létezik olyan szép lány, aki más lányok által rondának tartott fiút helyesnek és vonzónak tart?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy valaki találkozott-e már ilyen szép lánnyal vagy van-e személyes tapasztalata ez ügyben.

2013. jan. 11. 02:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Minden lánynak meg van a maga zsánere, fiúknál is így van.

Persze ha valaki ronda, az ronda akárki nézi...

2013. jan. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Létezik. A barátnők ízlése általában nem egyforma, vagy legalábbis nem fedi egy az egyben egymást.
2013. jan. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más az elvárása... Nekem is volt tiniként olyan barátnőm akirő lazt tartották, hogy sosem állna le "magamfajtával" aztán mégis ö könyörgött nekem a szakítás után.
2013. jan. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%

Engem a lányok többsége nem tart túl szépnek. Vékony is vagyok a 65 kilómmal a 190 centimre. Mégis enyém volt egy ideig egy nem csak gyönyörű, de művelt, okos és intelligens lány. Szóval igen, létezik.


Tudod a szépség relatív. Van akinek ez szép, van, akinek más.

2013. jan. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
ezt tegnap is te kérdezted meg? létezik
2013. jan. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a nőt mindenki akarja:

[link]

2013. jan. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
Nálam volt már erre példa. Nekem nagyon tetszett az illető, a barátnőim pedig legfujjogták, hogy milyen csúnya.
2013. jan. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Mióta van a húszezresen Blaha Lujza? :DDD

Azt hittem Deák van rajta... o.O

2013. jan. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Te biztos jól megfigyelted a bankókat? :D


[link]

2013. jan. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Ha hallanád miket beszélnek a szép lányok "barátnői" a lány fiújáról a háta mögött!!!!!!
2013. jan. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!