Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mennyire fontos, hogy a barátnőjük is szeresse azt a zenét amit ők hallgatnak?

Figyelt kérdés
Örültök, ha mondjuk mutattok nekik egy számot és tetszik nekik? Vagy tök mindegy?
2013. jan. 11. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, de, ha érdeklődik a "zeném" felé, akkor annak csak örülni tudok.
2013. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos.
2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem fontos
2013. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sem fontos.
2013. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egész családom mindenevő a zenében. Egyedül a kemény rock, és a repp nem ment nálunk. A hugom férjhez ment, és azóta szinte csak Kárpátiát hallgatnak otthon, és esküszik rá. Ha ott vagyok náluk, a hajam égnek áll. Nem zavarna, ha megszerette volna ezt az együttest, csak az zavar, hogy a férje kedvéért száműzte a zenét az otthonából.

Nem is zenét, hanem politikát hallgatnak.

2013. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számít mivel sokat hallgatok zenét. Ha meg állandóan elvonulva kell csinálnom akkor minek vagyunk együtt? Hasonló érdeklődés és értékrend, ezek fontosak.
2013. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én rájöttem, hogy nem ragaszkodom ehhez. Én magam zenét is csinálok, és mikor megmutattam egy lánynak azt hittem, majd érti ő is. Ilyen nem létezik, be kellett látnom. De ez nem baj, csak nem kell úgy ragaszkodni a dolgokhoz.
2013. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemvárom el, az ő ízlése nem az enyém.

Viszont ha mellettem benyomna valami Fluor vagy SP számot akkor megkérem hogy inkább ne, mert annak a két embernek a hangjától agyf@szt kapok.

18/F

2013. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki más, ezért nem érdekelne mit hallgat.
2013. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvileg nem érdekes, gyakorlatilag viszont ez megölhet (vagy legalábbis megkeseríthet) egy kapcsolatot.


Nekem nagyon fontos a zene, a barátnőmmel pedig nagyon régóta együtt vagyunk és régóta együtt is lakunk. Engem a Brian Adams-típusú zene hosszú távon fáraszt, de viszonylag jól viselem, viszont ő néhány tíz percen túl nem igazán viseli el az én zenéimet. Pontosabban sokat szeret (hogy ne szeretne, gyakorlatilag MINDENT halgatok), de valódi hard rockot, metált nem, stb-t nem. Lemegy egy szám és fintorogva megjegyzi, hogy HÚÚÚ végre Csönd!


Persze ez akkor érdekes, ha együtt laktok. Különlakás alatt max akkor számít, ha koncertje van egy pár egyik tagjának és a másik azon is fintorog.


Szóval én javaslom, hogy ha párt választasz és még nem estél bele egyik srácba sem, mint vak szamár a Mariana-árokba, akkor ezt is vedd figyelembe és lehetőleg ne válassz gyökeresen más igényű embert, mert ez probléma lehet.

2013. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!