Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő aki tesz azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Van olyan nő aki tesz azért, hogy jól nézzen ki (sportol, ad magára) fontos neki, hogy ne keressen keveset, értelmes legyen (lehessen vele beszélni) és néha azért barâtnői kötelezetségeit is nyújtson?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnői kötelezettség? Bocs, de ez nem hangzott túl jól.
2013. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes, akkor azonnal dob, ha megtudja, hogy szerinted barátnőként kötelezettségei vannak feléd szemben! :)

Ha ilyen nőt találsz, akkor maximum neked lehetnek kötelezettségeid! :P

2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért játszod az eszed? Írd le magyarul, hogy tudjon szopni, nyalni, gombot varrni! :)))
2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen sportolok. (bodybuilding) Nem vagyok egy kigyúrt amazon, csak szépen, formásan izmos, jó alakú. Ápolt vagyok. Jól keresek, jó munkahelyem van. Értelmesnek tartom magam, bár szeretek nevetni és élvezem az életet.

De ez a barâtnői kötelezetség nem igazán vágom mit is akar jelenteni.. Szex?? vagy mi??

2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tehàt ne verje nagy dobra ,vannak testi funkciók ,tenni kell azért is ,hogy ne csak beszélgetés és egytütt lét mellet vàgyakat is ki kell elégíteni...
2013. jan. 8. 21:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kell ám azonnal lenni elég ha 4 fal között vadkacsa tud lenni.
2013. jan. 8. 21:21
 7/12 Hunter92 ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Miért ne lenne? Persze, hogy van. Ezek egyáltalán nem extra igények.
2013. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy jól működő kapcsolatban a szex nem kötelezettség, hanem természetes mindennapos dolog. Ha erőltetni kell az már régen rossz.


Amúgy van ilyen nő, az édesanyámat ilyennek tartom. Sportol, igyekszik önállóan megélni, mivel elvált, és iskolázott is. Csak hát mivel gyerekei vannak ezért nem olyan vonzó a férfiak számára..


Én hiszek benne hogy más nők is léteznek még, akiknek vannak elvárásaik magukkal szemben: saját lábon állni és igényesnek lenni testileg és szellemileg is.

2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos igen vannak olyan nők aki kinézetre nem überelnek màs nő de szívük és gondolkodàsuk felül tudja múlni 8 màsikèt csak egy dolog tudja ezeket el rontani ,hogy nincs kémia....nincs vonzodàs...
2013. jan. 8. 21:29
 10/12 Hunter92 ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy ő nem vonzódik hozzád?
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!