Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duci lányok (70-80kg) mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok (70-80kg) mikor volt legelőször fiútok? Van remény arra h minden duci lány megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 13:02
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

arra h minden duci lány.. nincs.

arra hogy te? esetleg. feltéve hogy élőbe értelmesebb vagy mint ez a kérdés :D


egyébként a 70kg nem duci már ha van hozzá 1 170 vége 180 eleje testmagasság :D [ami nyilván neked nincs, csak úgy miheztartás végett írtam]

2012. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mindenkinek lesz párja a világon,olyan nem lesz..


De ne aggódj:)

/egy pártalan/

2012. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

van duci barátnőm.

nagyon szép lány.

igényes.

ha pasi lennék én is randiznék vele, pedig én a vékony lányokhoz méregetem magam mindig

de ő nagyon szép lány, meg csinos meg minden


jah és MINDIG van barátja! és komoly kapcsolatok!

és pont nem duci pasik :) az egyik kifejezetten szálkás volt a másik meg vékonyabb

2012. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

De miért nem teszel azért, hogy ne legyél duci?

Én kövér voltam, a lányok rám se néztek, teljesen elvoltam kenődve, úgy éreztem soha nem lesz barátnőm.

Az önkritikám 0 volt, de tettem azért hogy jobb legyen, ledobtam 22kg-t, lecseréltem a ruhatáramat, kifehéríttettem a fogaimat, most már a hajamat se hanyagolom el, és egy boldog ember vagyok


Hajlamos vagyok a hízásra, már attól is hízok ha levegőt veszek, pajzsmirigy túlműködésem is van. De keményen megdolgoztam az eredményért és sikerült, mára pedig egy boldog ember lettem. Kihoztam magamból a maximumot és végre van esélyem a lányoknál


23/F

2012. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es nem inkább pajszmirigy alulműködésed van?

ha túlműködik én úgy tudom szépen lesoványodik az ember... és van aki úgy fogy hogy túlszedi az alulműködésre kapott gyógyszert hogy túlműködjön a pajzsmirigye és fogyjon ami nagyon veszélyes mert megvakulhatnak tőle...

2012. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. akkor alul működés, a fene se emlékszik már rá. Évekkel ezelőtt volt
2012. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Duciimádó srác vagyok, és nem az ilyen mai divat szerinti duci alkat az esetem, hanem a tényleg duci. Lásd, nálam a 165/65 nem duci.. Az normál alkat :D!

Magamból kiindulva azt kell hogy mondjam, igen van esély hogy egy duci lány párt találjon magának, a barátnőm is "talált"...Én el nem tudnám képzelni magam egy normál/vékony csajszival! :D..


Ne csüggedj! Attól, hogy mi duci-kedvelők kevesen vagyunk, attól még létezünk.. Csak ne a páwák közt keresgélj ;-)

2012. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál :) ott semmiképp se keresgélnék mert ők nem az eseteim, sőt...
2012. dec. 28. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
igen van remény,több az esély duci lányoknak mint másoknak
2013. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ízlése :) a pasiknak is nekem is volt már nem egy párom pedig én se a 40 kiló-vasággyal típus vagyok :)
2013. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!